UPS kargoyu getirmedi

TEST LİAN

Centipat
Makaleler
1
Merhaba, teslim tarihi bugündü fakat UPS getirmedi halen. Sabah 7'de bulunduğum şehre gelmiş ama dağıtıma çıkmadı, sizce ne zaman gelir? Var mı tecrübesi olan?

67D8A1A4-41EC-4595-BB5A-39968D9901A6.jpeg

Merhaba, teslim tarihi bugündü fakat UPS getirmedi halen. Sabah 7'de bulunduğum şehre gelmiş ama dağıtıma çıkmadı, sizce ne zaman gelir? Var mı tecrübesi olan?

Eki Görüntüle 1629154

UPS'nin takip sistemine pek güvenme derim.
Bana çok oldu çıkış noktasında yazıp iki saat sonra kargonun geldiği.
Yarın gelir muhtemelen.

UPS'nin takip sistemine pek güvenme derim.
Bana çok oldu çıkış noktasında yazıp iki saat sonra kargonun geldiği.
Yarın gelir muhtemelen.

Apple ile konuştum da UPS'e pek güvenemediğimi teslim ve takip konusunda diye belirttim kendileri dedi genelde biz tahmini teslimat 10 Ocak demişiz 9'unda veya 11 ine bile sarkabilir demişti müşteri hizmetleri o yüzden bilemedim ya finallerden önce gelsede rahat etsem.

UPS Kargo Hollanda'dan 1 günde İstanbul'a kargo getirebiliyor. Ama kargolar gümrükten geçtikten sonra yavaşlıyor. Genelde 3-4 günde Türkiye içinde teslimat gerçekleşiyor. Lojistik böyle bir şey işte.. Süreç hızlansın isterseniz UPS Kargo'ya bir mail gönderin. Genelde mail attıktan ilgili şubeyle iletişime geçiyorlar ve sonra kargo hemen geliyor.

UPS Kargo Hollanda'dan 1 günde İstanbul'a kargo getirebiliyor. Ama kargolar gümrükten geçtikten sonra yavaşlıyor. Genelde 3-4 günde Türkiye içinde teslimat gerçekleşiyor. Lojistik böyle bir şey işte. Süreç hızlansın isterseniz UPS Kargo'ya bir mail gönderin. Genelde mail attıktan ilgili şubeyle iletişime geçiyorlar ve sonra kargo hemen geliyor.

Hangi adrese mail atmam gerekiyor hocam size zahmet atabilir misiniz ya.

Bu sayfadan UPS internet sitesinde üyeliğiniz yoksa üyelik açarak bakabilirsiniz. Destek Kategorisi bölümünden "Takip'i" seçin ve Destek Konusu bölümünden de "Paket Teslimatı'nı" seçerek devam edebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı