UPS önerisi

Evet ne kadar az watt çekerse o kadar uzun tutar bir de 600 ile 1100 arasında da süre artar diye düşünüyorum. Ben 1500'lük aldım FPS'nin. Elektrikler gittiğinde kaç dakika tutar diye test etme şansım olmadı ama asıl amacım elektriği kontrol etsin diyeydi zaten o yüzden işimi görüyor elektrikler de gittiğinde sistemi güvenli kapatsam yeter ama 20 dakika civarı gider diye düşünüyorum bakalım göreceğiz.
Elektrik kesintisini beklemeye gerek yok. Prizden çekin kabloyu ve görmüş olursunuz. Ses kısık kısık ötmeye başladığında takabilirsiniz. Ben de sanırım 1100 V olana geçeceğim. Vatana iade edip üstüne para verip onu alacağım.

Elektrik kesintisini beklemeye gerek yok. Prizden çekin kabloyu ve görmüş olursunuz. Ses kısık kısık ötmeye başladığında takabilirsiniz. Ben de sanırım 1100 v olana geçeceğim. Vatana iade edip üstüne para verip onu alacağım.

Aynen uğraşmadım ama zaten herkesin sistemi ve ekstra takılı ürünlerine göre süre değişeceğinden pek doğru olmaz bir süre vermek. Şimdi bir deneyeyim benim için bakalım ne kadarmış merak ettim :D

27-24 inch iki monitör, 750W PSU'lu kasa, modem bağlı ve telefon hızlı şarjda pc güç senekleri nihai performansta Apex Legends açık 10 dakika dayandı. Daha da giderdi gibi duruyor ama kafamı şişirdi kafi dedim kapattım :)

Son düzenleme:
Aynen uğraşmadım ama zaten herkesin sistemi ve ekstra takılı ürünlerine göre süre değişeceğinden pek doğru olmaz bir süre vermek. Şimdi bir deneyeyim benim için bakalım ne kadarmış merak ettim :D

27-24 inch iki monitör, 750W PSU'lu kasa, modem bağlı ve telefon hızlı şarjda pc güç senekleri nihai performansta Apex Legends açık 10 dakika dayandı. Daha da giderdi gibi duruyor ama kafamı şişirdi kafi dedim kapattım :)
Hızlı hızlı atıyorsa zaten artık takman gerekiyor fişe. İşte mesela benim sadece modem ve pc baglı UPS e ama çok yükte wat çektiğim için :) 30 saniye. Yükselteceğiz bakalım.

Hocam merhaba, ups konusunda pek bir bilgim yok. Kaba bir araştırmayla edindiğim bilgiye göre aküler iki yıl içinde fişi çekiyormuş. Sorum şu örneğin fsp aldım iki sene sonra aynı cihaza akü bulabilecek miyim? @SdtCngz

Yeni konular

Geri
Yukarı