UPS Tavsiyesi

grafikibrahim24

Decapat
Sadece bilgisayarımı ve modemimi bağlayacağım. Elektrik kesildiği zaman bağlantı kopmadan önce hemen enerji verip onları birkaç saat açık tutabilecek bir güç kaynağı ihtiyacım var.

Bunun tahmini masrafı ne olur? Önerilerinizi bekliyorum. :)

Sistem bilgilerine ihtiyaç duyacaklardır yardımcı olacak arkadaşlar. En kötü senaryo PSU değerini isterler.

Sadece bilgisayarımı ve modemimi bağlayacağım. Elektrik kesildiği zaman bağlantı kopmadan önce hemen enerji verip onları birkaç saat açık tutabilecek bir güç kaynağı ihtiyacım var.

Bunun tahmini masrafı ne olur? Önerilerinizi bekliyorum. :)

Birkaç saat açık tutamazsın UPS alsanda en fazla 5-10 dakika açık tutabilirsin. UPS'in amacı sen bilgisayarını normal bir şekilde kapatmanı sağlamak ve voltaj dalgalanmalarından bilgisayarının etkilenmesini önlemektir.

@Zgrrs , @Teknobyte , @Silinen üye Buyurun sistem bilgisi:
1581549883270.png
1581549894813.png
1581549902831.png
1581549909469.png

@Göksel Gündüz Ben UPS dememiştim, moderatörler başlığımı kendi kendine değiştirmiş.
Bana bir kaç saat açık tutacak bir şey lazım. :)

@Zgrrs , @Teknobyte , @Silinen üye Buyurun sistem bilgisi:
Eki Görüntüle 500176Eki Görüntüle 500177Eki Görüntüle 500178Eki Görüntüle 500179

@Göksel Gündüz Ben UPS dememiştim, moderatörler başlığımı kendi kendine değiştirmiş.
Bir kaç saat açık tutacak bir şey lazımsa en az 5000VA UPS alman lazım ve bu bilgisayarından daha pahalıya patlar. Örnek:

Birkaç saat açık tutamazsın UPS alsanda en fazla 5-10 dakika açık tutabilirsin. UPS'in amacı sen bilgisayarını normal bir şekilde kapatmanı sağlamak ve voltaj dalgalanmalarından bilgisayarının etkilenmesini önlemektir.

Yanlış bilgilendirme yapmayınız.

Konu sahibine tavsiyem daha önce açtığım konuyu inceleyebilirsiniz.

O zaman jeneratör alacaksın 🙃
Yanlış bilgilendirme yapmayınız.

Konu sahibine tavsiyem daha önce açtığım konuyu inceleyebilirsiniz.

Peki oyun oynamadığın zaman kaç dakika açık durabiliyor bilgisayar? 1 saat sürüyor mu mesela? Ben eskiden UPS kullanıyordum benimki 5 dakika dayanıyordu en fazla.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı