Uptodown Sitesi Güvenli mi?

cankute

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle selamlar, benim sizlere bir sorum olacak. Ben eski zamanlarda ve şu anda Google Play Store uygulamam hata verdiğinde Uptodown sitesinden APK indiriyordum ve bu sitesi APK açısından güvenli fakat ben bu siteden bu sefer Windows uygulaması indireceğim ve güvenmeli miyim bilmiyorum, beni aydınlatırsanız sevinirim ve cevaplarınız için de şimdiden teşekkürler.

Ben de uzun zaman kullandım bu siteyi.
Kefil olamam ama oradan Nox ve Bluestack indirmiştim sorun yoktu.

Öncelikle selamlar, benim sizlere bir sorum olacak. Ben eski zamanlarda ve şu anda Google Play Store uygulamam hata verdiğinde uptodown sitesinden APK indiriyordum ve bu sitesi APK açısından güvenli fakat ben bu siteden bu sefer Windows uygulaması indireceğim ve güvenmeli miyim bilmiyorum, beni aydınlatırsanız sevinirim ve cevaplarınız için de şimdiden teşekkürler.

Evet güvenli hatta Play Store gibi mağaza uygulaması var. Güvendiğiniz uygulamaları indirebilirsiniz. Ayrıca APK'lerin modlu olanları da sitede var.

Öncelikle selamlar, benim sizlere bir sorum olacak. Ben eski zamanlarda ve şu anda Google Play Store uygulamam hata verdiğinde Uptodown sitesinden APK indiriyordum ve bu sitesi APK açısından güvenli fakat ben bu siteden bu sefer Windows uygulaması indireceğim ve güvenmeli miyim bilmiyorum, beni aydınlatırsanız sevinirim ve cevaplarınız için de şimdiden teşekkürler.
Bende bir tool indirmek için kullanmayı düşünüyorum güvenilir gözüküyo

Yeni konular

Geri
Yukarı