Upwork'ten iş almak için ne yapabilirim?

@Rufiq Cavadov En baştan başlamak en iyisidir. Zor gelir ama alışır insan. Diğer türlü bu sefer iş tutmazsa direk bırakırsınız. Ayrıca her insan kendi yaptığını daha çok sever.
Yok hocam ben onu demiyorum. Ben site yapmayacağım demiyorum ki, ben diyorum ki, en azından elimde 200-300 olsun ki, bu parayla mesela kendime domain ve hosting alıp bu sefer kendi gerçek yaptığım işleri upload edeyim siteye. Ben diyorum ki, bu şekilde birine yaptırarak devam edeyim çünkü gerçekten paraya ihtiyacım var. Olmasa bu şekilde demem. Geri döneceğim zaten o parayı eğitime verip devam edeceğim örneğin udemy gibi yerlere ve s.

@Rufiq Cavadov En baştan başlamak en iyisidir. Zor gelir ama alışır insan. Diğer türlü bu sefer iş tutmazsa direk bırakırsınız. Ayrıca her insan kendi yaptığını daha çok sever.

@Rufiq Cavadov Site neyine bakacak 😂 Adamlar font üzerinden 1-2 renk değişimi ve yazı stili değiştiriyorlar tamamen kendi tasarımları oluyor.
Yok kendi portfolyom için diyorum. Bu arada onlar o hazır tasarımları genelde nereden alıyorlar hocam?

@Rufiq Cavadov Yapabilirim diyorsanız yapın. Sorun olmaz. Ama bu sefer müşteri ve Developer arasında çok fazla karmaşa olur. Müşterinin isteklerini ona ilet sonra geri dönüş filan uzun olmaz mı?

Hazır web sitesi şablonlarını soruyorsan wix.com üzerinde vardı sanki.

@Rufiq Cavadov Yapabilirim diyorsanız yapın. Sorun olmaz. Ama bu sefer müşteri ve Developer arasında çok fazla karmaşa olur. Müşterinin isteklerini ona ilet sonra geri dönüş filan uzun olmaz mı?
Basit şeyler istiyorlar diyorsunuz öyle mi? Font ve s renk değişimi padding, margin ve s bunları mı yaptırıyorlar?

Evet o konuda da haklısınız. Yok ben mesela ne diyorum hocam biliyor musunuz?

Orda mesela proje için tam bir fiyat belirliyorsun mesela bildiğim kadarıyla ki, bunu ben 30 günden sonra Sana teslim edeceğim mesela diyorum. Ben de gidip mesela R10 gibi yerlerden bir developer bulup yaptıramaz mıyım? Bu uzun olmaz mesela. Ama bilmediğim konu şu ki, adam acaba parayı önceden mi gönderiyor işi bitirip adama gönderdikten sonra mı?

Hazır web sitesi şablonlarını soruyorsan wix.com üzerinde vardı sanki.
Yok aslında adamlar bu portfolyoya ekliyorlar ya ondan bahsediyorum.

Geri
Yukarı