Urban Shop Güvenli Midir?

ben aldım 8 günde aras kargo ile kapıma geldi. gümrük vergisi ödemeden teslim aldım . aliexpres alışverişlerimde neredeyse ürün değeri kadar ptt ye gümrük vergisi ödüyordum.bundan sonra yurtdışı alışverişlerimi bu site üzerinden yapacağım.tavsiye ederim

Bende merak ediyorum. Cevap veren yok mu? :D
Kardeşim hiç teretdütsüz kormadan alışveriş yapabilirsiniz. UrhanShop gerçekten mükemmel bir firma. 100 mhz Hantek osiloskoba türkiye fiyatının yarı fiyatına sahip oldum sayelerinde. Cihaz iki hafta olmadan geldi. Çok hızlı ve sapasağlam geldi. Siparişin gelme sürecindede gecenin bir yarısı bile sorduğum sorulara hemen cevap verdiler. Allah razı olsun UrhanShop. Ankara Ticaret odasına kayıtlı ender ve çok güvenilir bir firmadır urhanshop. İlk osiloskobumu urhanshop sayesinde çok çok ucuza aldım. Allah razı olsun.

Bu site yada firma herneyse yani urhanshop , gayet makul bir alışveriş sitesi. Cidden çok iyi fiyata çok iyi ürünler satıyorlar. Ve çok hızlılar. Hantek marka 100 mhz 1Gsa/s skop aldım. Ürün aşağı yukarı iki haftada geldi saymadım. Herşey son derece profesyoneldi. Güvenebilirsiniz. Adamlar sağlam. Heleki öğrenciyseniz ve skop artık şart ise , güzel bir iskonto yapıp çok güzel bir fiyata sizi cihaz sahibi yapıyorlar. Allah razı olsun.
Adamların reklamını yapmıyorum. Bana yolladıkları cihazın fotolarıda bu atacağım şimdi. Çok sağlam malzemeden yapmışlar.
Kardeşim hiç teretdütsüz kormadan alışveriş yapabilirsiniz. UrhanShop gerçekten mükemmel bir firma. 100 mhz Hantek osiloskoba türkiye fiyatının yarı fiyatına sahip oldum sayelerinde. Cihaz iki hafta olmadan geldi. Çok hızlı ve sapasağlam geldi. Siparişin gelme sürecindede gecenin bir yarısı bile sorduğum sorulara hemen cevap verdiler. Allah razı olsun UrhanShop. Ankara Ticaret odasına kayıtlı ender ve çok güvenilir bir firmadır urhanshop. İlk osiloskobumu urhanshop sayesinde çok çok ucuza aldım. Allah razı olsun.
Arkadaş cümlenin başından sonuna heryerde urhanşop urhanşop bu nedir ya. Firmanın sahibi Ahmet abi desem bu seferde kesin akrabası derler.
Vallahide billahide adamların reklamını yapmıyorum. Tanımam etmem. Ne isterseniz onu yapın. Ama firma sağlam.

Dosya Ekleri

• 20210203_221217.jpg
    20210203_221217.jpg
    87,2 KB · Görüntüleme: 202
  • 20210203_221748-1.jpg
    20210203_221748-1.jpg
    213,2 KB · Görüntüleme: 200
  • 20210203_221536.jpg
    20210203_221536.jpg
    183,5 KB · Görüntüleme: 148
  • 20210203_223917.jpg
    20210203_223917.jpg
    245 KB · Görüntüleme: 141
  • 20210203_223634.jpg
    20210203_223634.jpg
    284,7 KB · Görüntüleme: 162
  • 20210203_223842.jpg
    20210203_223842.jpg
    248,6 KB · Görüntüleme: 163
  • 20210203_222257-1.jpg
    20210203_222257-1.jpg
    178,7 KB · Görüntüleme: 129
  • 20210203_222323-1.jpg
    20210203_222323-1.jpg
    144,4 KB · Görüntüleme: 121
  • 20210203_223455.jpg
    20210203_223455.jpg
    253 KB · Görüntüleme: 133
  • 20210203_223627.jpg
    20210203_223627.jpg
    281 KB · Görüntüleme: 121
  • 20210203_221247.jpg
    20210203_221247.jpg
    199 KB · Görüntüleme: 155
Bu siteye güvenemediğimden bilindik sitelerden alışveriş yapıyor ve tanıdıklarıma bu siteyi soruyordum, neyse bu siteden alışveriş yapan ve sorun yaşamayan bir arkadaş buldum hem de gayet pahalı bir osilaskop almış. Bende bir sinyal jeneratör satın aldım bakalım urban shop ne zaman teslim edecek, cihazı alınca site ile izlenimlerimi ve bundan sonraki alışverişlerimi urban shoptan yapıp yapmayacağımı bu siteden paylaşırım.

Bu siteye güvenemediğimden bilindik sitelerden alışveriş yapıyor ve tanıdıklarıma bu siteyi soruyordum, neyse bu siteden alışveriş yapan ve sorun yaşamayan bir arkadaş buldum hem de gayet pahalı bir osilaskop almış. Bende bir sinyal jeneratör satın aldım bakalım urban shop ne zaman teslim edecek, cihazı alınca site ile izlenimlerimi ve bundan sonraki alışverişlerimi urban shoptan yapıp yapmayacağımı bu siteden paylaşırım.

Merhaba kardeşim. Ben osiloskobu sipariş ettim ve iki haftada geldi. Güzel vatanımın ürkek insanları dolandırılmaktan çok korktukları için hep ön yargı ile yaklaşıyorlar. Kardeşim, ben önce adamları araştırdım. Ankara Ticaret Bakanlığı'nda adamların kaydı ve sicil numarası var. Aradım Ankara'yı Ticaret Bakanlığı'nı sordum, soruşturdum. Bakanlıktan gelen cevap "Firma legal ve gayet güvenilir, gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz." Ama hala bir takım insanlar sen Urhan Shop'un adamısın yok bilmem ne diyorlar. Ben de dedim ki bu cihazı Urhan Shop'tan almayın. AliExpress'te şu an taşıma bedeli ile 3000 TL bu cihaz. Banggoog'da yine taşıma bedeli ile 3000 küsur. Ha unutmadan, gümrük vergisini unutmayın! En az 700 - 800 TL. Belki 1000 lira bile alırlar vergi kıl tüy vs. için. Cihaza ve taşımaya verdiğiniz paradan hariç! Yani cihaz eline geçtiğinde 4000 TL.
1600 TL'ye Urhan Shop'tan aldım. Türkiye ve dünya piyasasına baktığımda yarı hatta 3'te 1 fiyatına aldığımı gördüm. Allah Urhan Shop'tan razı olsun. Kendimi borçlu hissedip yazdım. Urhan Shop bana kardeşimin yakınlarımın dahi yapmayacağı böyle bir güzellik yaptı, Allah razı olsun Ahmet Ali Urhan beyden. Urhan Shop'tan diye yazdım minnet duygusu ile. Bu sitede kayıtlı, nicki seeeeeeee olan biri yazmış bu adam her yere aynı fotoyu koyuyor, aynı şeyleri yazıyor, kesin Urhan Shop'un adamıdır diye.
Unutmadan söyleyeyim. Bu cihaz 150 MHz, 12 Bit çözünürlükte (Birçok büyük dünya markasında bu bant genişliği 8 Bit hatırlatayım!) ve 25 MHz sinyal jeneratörü var. Türkiye'de bu cihazın muadilleri hatta bundan düşük konfirigasyonlu olan skoplar 5000 TL ve üzeri. Yurt dışından sipariş verseniz dahi, gümrük vergisi taşıma bedeli derken yine en az 3000 TL. Urhanshop candır. Allah bu adamlardan Urhan Shop'tan razı olsun. Bana 1600 TL'ye 150 MHz, 1GS (gerçek zamanlı örnekleme) ve 25 MHz sinyal jeneratörlü hantek (kaliteli bir dünya markası) marka taş gibi canavar gibi bir cihaz verdiler. Allah tekrar tekrar Ahmet Ali Urhan beyden razı olsun. Saygılarımla.

Güncel bir yorum yapayım. Kimselerin kafasında soru işareti kalmasın. 10 gün önce andonstar marka miksoskop sipariş ettim endişen var mıydı diye soracak olursanız hiçte endişem yoktu normal N11 GittiGidiyor siparişi gibi düşünebilirsiniz sadece teslimat süresi kafama takılmıştı oda 8 gün sonra siparişimiz sorunsuz bir şekilde herhangi bir gümrük veya kargo ücreti ödemeden Aras Kargo tarafından teslim edildi. Ürünü şu an kullanıyorum ve çok memnunum. Ayrıca müşteri temsilcisi olarak 7/24 yardımcı olan Ahmet beyede çok teşekkür edrm ne zmn bir soru sorsam içtenlikle gecenin bir yarısı cevap alabildim hatta bir gece ülkenin genel durumu ve pandemi süreci ile alakalı olarak 1 saat muhabbet etmişizdir o yüzden samimiyetinden dolayı da kendisine teşekkür ederim.

Bende urhanshoptan alışveriş yaptım sizin ürün elinize ulaştımı acaba sorabilirmiyim ben dün sipariş verdim
Bende urhanshoptan alışveriş yaptım sizin ürün elinize ulaştımı acaba sorabilir miyim ben dün sipariş verdim

Son düzenleme:

Geri
Yukarı