USB 3.0 pinleri yamuldu

Makaleler
52
Anakarttaki USB 3.0 ön panel girişi takarken 1 pin yamuldu ve diğer pine deyiyor. Sistemi 1 aydır kullanıyorum ileride kısa devre yapar mı bu deyme?

O pin diger pinlere temas etmeyecek sekilde ayirsaniz yine yeterli olur, duzeltmeniz için sizi ikna etmem cunku bu kolay bir şey degil.

Hocam öyle bir birbirine deyiyor ki cımbız ile iğne ile denedim bir türlü ayıramadım dediğim gibi zaten takılı değil USB 3.0 ön panel sistemi 1 aydır kullanıyor en küçük bir mavi ekran veya kapanma reset atma sorunu bile olmadı.

Tamam daha fazla zorlamayin o halde.

Sistemi şu an geri taktım aynı rutin çalışıyor.

Mesela bana dusen 3.0 USB arizali cihazlarda sistem kendisini surekli yeniden baslatiyordu. Sizin pin durumu iyi o halde.

Biz duzelttik duzelttik yoksa kiriliyor o pin hemen. Cok fazla ugrasmaya gelmez.

Mesela bana dusen 3.0 USB arizali cihazlarda sistem kendisini surekli yeniden baslatiyordu. Sizin pin durumu iyi o halde.

Biz duzelttik duzelttik yoksa kiriliyor o pin hemen. Cok fazla ugrasmaya gelmez.

Hocam hiç kapanma drop yeme işte ne kötu ne varsa hiçbiri olmadı sadece 1 pin diğer pine değiyor.

Bu resimde işaretledim değenleri.
Pardon şunlar değiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…