USB 3.2 Gen 2 Type-C için G-Sync özelliği destekleyen DisplayPort kablo önerisi

Merhaba, Bende Asus Rog Strix G16 G614JI leptop var ve Type C to displayport kablosu aldım. Paggue'nin ama görüntü alamadım. Aldığım kablo da (PAUGGE CDP14-PRO USB-C to DİSPLAYPORT 1.4 KABLO fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da) Bu kablodan görüntü alamadım kablo çalışıyor Telefona takınca görüntü geliyor. Bende ki monütörde Yukarıda ki arkadaşın ki gibi LG FHD Freesync premium olan 1 ms Fakat siz yukarıda çözüldü yazmışsınız.

Alırsam düzelir mi? yoksa size farklı bir kablo mu gönderdiler entepeteknolojiden?

Merhaba, Bende ASUS ROG STRIX G16 G614JI laptop var ve Type-C to DisplayPort kablosu aldım. Paggue'nin ama görüntü alamadım. Aldığım kablo da (PAUGGE CDP14-PRO USB-C to DİSPLAYPORT 1.4 KABLO fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da) Bu kablodan görüntü alamadım kablo çalışıyor Telefona takınca görüntü geliyor. Bende ki monitörde yukarıdaki arkadaşın ki gibi LG FHD FreeSync Premium olan 1 ms Fakat siz yukarıda çözüldü yazmışsınız.

Alırsam düzelir mi? Yoksa size farklı bir kablo mu gönderdiler entepeteknolojiden?

O kablonun yeni versiyonu var.
Satıcıya mesaj yazın. Kullandığınız laptopu söyleyin.

Merhaba, Bende Asus Rog Strix G16 G614JI leptop var ve Type C to displayport kablosu aldım. Paggue'nin ama görüntü alamadım. Aldığım kablo da (PAUGGE CDP14-PRO USB-C to DİSPLAYPORT 1.4 KABLO fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da) Bu kablodan görüntü alamadım kablo çalışıyor Telefona takınca görüntü geliyor. Bende ki monütörde Yukarıda ki arkadaşın ki gibi LG FHD Freesync premium olan 1 ms Fakat siz yukarıda çözüldü yazmışsınız.

Alırsam düzelir mi? yoksa size farklı bir kablo mu gönderdiler entepeteknolojiden?
Sipariş vermeden önce müşteri model konuşun sana yardımcı olur en iyisi ama sipariş verdikten sonra seni arayacak model soracak

Merhaba.

Elimde Lenovo LOQ 15IRH8 serisi laptop var. 4060 ekran kartlı. Konuyu baştan aşağı okudum ama bir sonuç çıkaramadım ondan sizden de bilgi almak istedim. Yeni konu açmak yerine burada sorayım dedim.

Elimdeki laptop da anladığım kadar USB-C 3.2 gen2 portu mevcut. Monster Pusat kablo mu alsam işimi görür yoksa entepeteknoloji de stok sorgulayıp varsa Paugge marka kablodan mı temin etmek gerekiyor. Ya da şu an güncel farklı bir yerden uyumlu kablo var mı? Guncel deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Bu ara elimde 2k 240hz monitör var ona bağlayacağım.

Elimdeki laptop da anladığım kadar USB-C 3.2 gen2 portu mevcut. Monster Pusat kablo mu alsam işimi görür yoksa entepeteknoloji de stok sorgulayıp varsa Paugge marka kablodan mı temin etmek gerekiyor. Ya da şu an güncel farklı bir yerden uyumlu kablo var mı? Guncel deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Bu ara elimde 2K 240Hz monitör var ona bağlayacağım.

Bence Pusat'ı alma. Pusat'ın DP versiyonu 1.2.
1.4 olan daha güncel Type-C to DP tavsiye ederim.
Güncel ve güçlü bir laptopa sahipsiniz. Dikkat etmeniz gereken bir nokta var.
Type-C portun ekran kartından mı çıkış alıyor? Diğer türlü işlemciye bağlı Type-C'lerde performans kaybı oluyor. Çünkü harici GPU'yu kullanamıyorsun.
Kablo olarak Paugge önerimdir. Fakat satıcının sayfasında 40xx serisi için destek yok yazıyor. Bunun için satıcıya mesaj atmanız lazım. Kullandığınız laptopu yazınız. Stok varsa siparişten sonra ona göre kablo gönderiyor çünkü.

Bence Pusat'ı alma. Pusat'ın DP versiyonu 1.2.
1.4 olan daha güncel Type-C to DP tavsiye ederim.
Güncel ve güçlü bir laptopa sahipsiniz. Dikkat etmeniz gereken bir nokta var.
Type-C portun ekran kartından mı çıkış alıyor? Diğer türlü işlemciye bağlı Type-C'lerde performans kaybı oluyor. Çünkü harici GPU'yu kullanamıyorsun.
Kablo olarak Paugge önerimdir. Fakat satıcının sayfasında 40xx serisi için destek yok yazıyor. Bunun için satıcıya mesaj atmanız lazım. Kullandığınız laptopu yazınız. Stok varsa siparişten sonra ona göre kablo gönderiyor çünkü.

Anladım. Satıcıya WhatsApp'tan yazdım ama henüz cevap alamadım kendilerinden. Paugge de yoksa başka alternatif bir kablo alıp tecrübe edip sonuç alan yok sanırım. Ülkemiz de bu tekonolojiye uygun kablonun bulunmaması çok ilginç bir durummuş gerçekten.

Anladım. Satıcıya WhatsApp'tan yazdım ama henüz cevap alamadım kendilerinden. Paugge de yoksa başka alternatif bir kablo alıp tecrübe edip sonuç alan yok sanırım. Ülkemiz de bu tekonolojiye uygun kablonun bulunmaması çok ilginç bir durummuş gerçekten.

Kablo olarak Amazon.com.tr şunu biliyorum. Yorumlarda Zephyrus G14 kullanan biri gördüm. Araştırdım ve Gen2 portlu bir laptop olduğunu gördüm. Doğal olarak bu kablo da Gen2 destekliyor demektir. Fakat pahalı.

Kablo olarak Amazon.com.tr şunu biliyorum. Yorumlarda Zephyrus G14 kullanan biri gördüm. Araştırdım ve gen2 portlu bir laptop olduğunu gördüm. Doğal olarak bu kablo da gen2 destekliyor demektir. Fakat pahalı.

Aynen bende şimdi dediğin model laptop i inceledim aynı porta sahip sanırsam. Güzel paraymış. Entepeteknoloji ye sordum destekleyen kablo 45 gün sonra gelecekmiş. Yurt dışından almakta sorun şimdi iadesi olmadığından. Kısacası Türkiye'de şu an bu teknolojinin kablosu bulunmuyor. Çok tuhaf bir durum :)

Aynen bende şimdi dediğin model laptop i inceledim aynı porta sahip sanırsam. Güzel paraymış. Entepeteknoloji ye sordum destekleyen kablo 45 gün sonra gelecekmiş. Yurt dışından almakta sorun şimdi iadesi olmadığından. Kısacası Türkiye'de şu an bu teknolojinin kablosu bulunmuyor. Çok tuhaf bir durum :)

Bir dönem önce elimizdeki tek kablo Pusat kabloydu. O daha garipti. Gen2 portlu laptoplar çoğaldıkça bu konu çığ gibi büyüdü. Pusat stok bitince millet kablosuz kaldı. Kablo çeşitliliği çok ama Gen2 olup olmadığını öğrenmek zor. Çoğunda yazmıyor. Satıcı ile muhatap olmak zaten imkansız. Öyle bir konudur bu işte.
Pusat kablo da işinize yaramıyor. 2K/240Hz'nin frekansını DP 1.2 vermiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı