USB belleğe birden fazla ISO nasıl yazdırılır?

thegears

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, amacım şu Flash Diskimi 2'ye bölüp bir tarafına Ventoy kurmak istiyorum diğer tarafınaysa bir ISO yazdırmak istiyorum. Sebebi ise şu bazı ISO'lar Ventoy ile çalışmıyor. Nasıl yaparım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ventoy yazılımı USB belleği sıfırlayarak kendi tablosuna ayırıyor. Ventoy'un desteklemediği ISO dosyaları için başka bir USB bellek satın alın.

Son düzenleme:
Multiboot konularını araştırın istediğiniz kadar isoyu kullanabilirsiniz. Linux Windows hepsini.
Ventoy zaten multiboot'a yarıyor diye biliyorum ama bazı isolar calışmıyor. Sorunum o yüzden :(

Ventoy yazılımı USB belleği sıfırlayarak kendi tablosuna ayırıyor. Ventoy'un desteklemediği ISO dosyaları için başka bir USB bellek satın alın.
Olmaz çünkü bilgisayara takdığınızda PC iki tane işletim sistemi görür dosyaları tarıyor çünkü.
Böyle bişey olmuyor sanırım.
Peki ben iso'yu diskime yazdırdım, restart atıp disk ile başlatıp kurulumu başlattım ama kurulum yarıda kaldı. Eski işletim sistemiyle bilgisayar acılır mı?

Bir çok multiboot yazılımı var hangisi işinize yararsa onu kullanın. Kurulum başladıktan sonra yarim kalan yer önemli on yükleme aşamasında sorun olmaz ama disk bölümü seçilip yükleme başladıysa geri dönüş olmaz yani eski sistem açılmaz.

Bir çok multiboot yazılımı var hangisi işinize yararsa onu kullanın. Kurulum başladıktan sonra yarim kalan yer önemli on yükleme aşamasında sorun olmaz ama disk bölümü seçilip yükleme başladıysa geri dönüş olmaz yani eski sistem açılmaz.
Bir de MultiBootUSB yi deneyeyim. Teşekkürler.

Bir de MultiBootUSB yi deneyeyim. Teşekkürler.
Ya beceremedim kullanmayı. Yardım eder misiniz?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı