USB belleğe kurulan oyun belleği bozar mı ?

Erkan seker

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Technopat Ailesi

Şöyle bir sıkıntım var benim 120 gblık ssd kullanıyorum. Gta 5 kurup oynamak istiyorum ama alanım yok tüm gereksiz programları oyunları müzikleri resimleri sildim ama 56 gb alan kaldı. Gta 5 için yetersiz tabi. Ben şimdi 128GB Sandisk Ultra fit flash bellek almayı düşünüyorum. Yetersiz alan olduğu için bilgisayarımda flash belleği harddisk gibi usbye takarak kullanmak istiyorum. Şimdi kafama takılan bir durum var Alsam flash belleği taksam usbye kursam oyunu içine kendimi biliyorum saatlerce oynarım gta5i ve her günde oynarım. Bu durumda flash bellek bozulurmu ? Yada USB girişi bozulurmu ? Yada daha farklı bir sorun yaşarmıyım? Almak istediğim usb flash bellek aşağıdaki linkte. Bir yardımcı olursanız sevinirim hepsiburada.com'da 99 tlye düşmüş kargosuda ücretsiz sorun olmaz derseniz bu fiyata almak normalmidir ?

Sandisk Ultra Fit 128GB USB 3.0 USB Bellek SDCZ43-128G-G46 Fiyatı

Dosya Ekleri

• CZ43_128GB_agnle_right_open-retina.png
    CZ43_128GB_agnle_right_open-retina.png
    108,9 KB · Görüntüleme: 117
USB 3.0 ile bağlasanda kaplamalar yüklenirken sıktıntı olabilir ya da FPS düşüşü yaşayabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle böle bir şey yapma. Arkadaşında dediği gibi FPS düşüşleri, yüklemede hatalar, dosya uyumsuzlukları. Güncelleme hataları. Sabit konumda değil o yüzden tonla sorun olacaktır. Onun yerine kıy paraya al bir SSD daha. Olmadı diskinde sıkıştırmayı aç alan kazanırsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı