USB bellek içinde kısayol çıkıyor

Enes Görür

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Intel® Alder Lake Core™ i7-12650H
Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® RTX4060 Max-Performance 8GB GDDR6 128-Bit DX12
RAM: 16GB (1x16GB) DDR4 1.2V 3200MHz SODIMM
SSD: TB M.2 SSD PCIe 4.0 x4
USB'yi açıyorum içinden kısayol çıkıyor. Az once Rufus'la Windows 11 yükledim içine hata verdi diğer bilgisayara yüklerken. Bunun böyle olmasının sebebi nedir? Ve kurulum yapamama sebebim bu mudur?

Screenshot_257.png

ben bunu yeni aldığım bilgisayarıma taktım içinde işletim sistemi yok bulaşmışmıdır?

Sorun çözüldü mü hocam?

Dostum virüs bilgisayarıma bulaştı ne kadar USB'yi biçimlendirsemde gene de kısayol oluşturuyor bende USB'yi alıp internet cafeye gittim orada biçimlendirdim sorun çözüldü.

Sorun çözüldü mü hocam?
eğer sendede öyle bişey varsa başka bilgisayardan yap o bilgisayara virüs bulaşmıştır ve dahada USB takma o bilgisayara malwarebytes den tarattım gene bir sonuç çıkmadı o virüslü pc yi formatlamak lazım gibi

Dostum virüs bilgisayarıma bulaştı ne kadar USB'yi biçimlendirsemde gene de kısayol oluşturuyor bende USB'yi alıp internet cafeye gittim orada biçimlendirdim sorun çözüldü.

eğer sendede öyle bişey varsa başka bilgisayardan yap o bilgisayara virüs bulaşmıştır ve dahada USB takma o bilgisayara malwarebytes den tarattım gene bir sonuç çıkmadı o virüslü pc yi formatlamak lazım gibi
Ben o virüsü taaa 10 sene önce görmüştüm bayağıdır denk gelmiyor lanet bişey :D

Geri
Yukarı