USB Bellek Kısayol Sorunu

resistrekter

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar, ben birkaç gün önce USB belleğimi sorunsuz bir şekilde kullanıyordum, fakat bir hafta önce bir dosya attım ve bir anda bu sorun ortaya çıktı. Normalde ben flash belleğime tıkladığım zaman direkt dosyalarıma erişebiliyordum fakat dosyayı atınca bir .lnk dosyası geldi ve ona tıklayınca dosyalarıma erişebiliyorum. Ama sadece kendi bilgisayarımda erişebiliyorum. Direkt belleğime tıkladığımda dosyalarıma erişebilmem için ne yapmalıyım?

Sorun.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesin çözüm için dosyalarınızı masaüstüne kopyalayın akabinde USB'ye format atıp tekrar kopyalayın. ama dikkatli olun eğer bu düşündüğüm sorun ise dosyalarınızı kopyaladıktan sonra tekrar usb ye geri taşıyor ve masaüstüne de ki kopyaları geri çekiyor. Böyle bir sorun var sorunun çözümünü bulamamıştım. Ama başka bir bilgisayarda da dosyalarını görmek istiyorsan, "*" yıldız işaretini arama kutusuna yazman yeterli olur. Bir sıra ve düzen olmayacaktır ama erişim sağlarsın.

Kopyalama işleminden sonra USB yi çıkartın, kopyaladığınız dosyaları bir kontrol edin açılıyorlar mı ! Sorun var mı diye. Yoksa o zaman USB ye format atın.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı