USB Bellek Okumaması - USB Aygıtı Tanınmadı

@Erkan Çevik NTFS biçimlendirdikden sonra, direk İSO yazdırayım demi?

Diğer bilgisayardan biçimlendirdikden sonra İSO yazmaya çalışıyorum, USB Belleği okumuyor. Laptop'da okuyor fakat, heralde yanlış bişey yaptım. Biçimlendirmeden direk İSO yazmıştım, akşam diğer USB ile deniyeceğim. @Recep Baltaş Yardımınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows belleği yapıyorsanız bu rehbere bakın:

UEFI Windows 8.1 USB'ye Yazma | Technopat Sosyal

Biçimlendirirken hata veriyorsa ve bu hata gelince USB bellek girdi çıktı sesi geliyorsa arka porta takın. Ses gelmeden hata veriyorsa bellek bozulmuş olabilir. Belleği bir de HP USB Format Tool ile biçimlendirin.

@Recep Baltaş Usb bellekden ses geliyor, fakat bilgisayar okumuyor nedense. Laptop'da okuyor, arka portlara taktım onlardada aynı durum. Taktığım gibi ses geliyor ve 1dk duruyor bip sesi geliyor. Laptopda böyle olmuyor nedense. Dediğiniz programı hemen indiriyorum. Biçimlendirirken hata vermiyor, USB belleği direk okumuyor. Ayrıca dediğiniz programı indirdim ve yapmaya çalıştım olmuyor malesef, direk okumuyor bu USB Belleği. :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı