Bilgisayarıma USB takmasam da 'USB aygıtı tanınmadı' hatası geliyor

meola147

Kilopat
Lanet olsun bu hataya deli oldum ya. Oyun oynarım bu hata gelir, internette gezinirim bu hata gelir. Arkadaş tanımazsa tanımasın beni bir sal ya. Bu hatayı veya bildirimi nasıl kökten kurutabiliriz?
Hata resmi: https://i.hizliresim.com/LvroYb.jpg
Son olarak USB girişine bir zaman önce su dökmüştüm, ondan da olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Su döktüğünüzü söylemişsiniz ki bana sorarsanız kısa devre yapmış olma ihtimali çok yüksek. Çünkü elektronik suyla temas ettiği zaman olabilecek sonuçlar makul.

Windows 10'da bir mod olmasi lazim gelen bildirimleri gizliyor genelde tam ekran uygulamalara gecince otomatik aciliyor. Onu aktif ederseniz en azindan surekli bildirim gelmez.

Son düzenleme:
Bu tarz olaylar da hani servis vb şeyler önerilir. Onun dışında elektronik bilgim olmadığı için bir şey diyemeyeceğim. :)

Kısa devre var, yuvada paslanma sebebiyle olabilir. USB girişinin bağlantısını çıkartıp kasada yuva varsa başka ön USB portları takabilirsiniz. Tehlike oluşturabilir mevcut durum.
Eyvah. Durum böyleyse ön kısımı hiç kullanmıyım. Vatan bilgisayardan almıştım. Sizce oraya mı gidiyim? Belki yardımcı olurlar. Onun haricinde o su dökülen yere taktığım usbleri çıkardım. Arkasına taktım hepsini. Şuan için ön kısımda sadece kulaklık (jak girişli olan.) takılı ve uyarı vermiyor. Düzenleme: yine veriyor yorumu attıktan sonra kontrol ettim. Biraz korkmaya başladım.
Kısa devre var, yuvada paslanma sebebiyle olabilir. USB girişinin bağlantısını çıkartıp kasada yuva varsa başka ön USB portları takabilirsiniz. Tehlike oluşturabilir mevcut durum.
Usb girişinin bağlantısını nasıl çıkarabilirim? @Ali Güngör abi... Donanımsal olarak mı yoksa bilgisayar üzerinden mi?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı