USB bellek olmadan ve bilgileri kaybetmeden bilgisayara format atılabilir mi?

Spil3xx

Picopat
Yer
Türkiye/Diyarbakır
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: AMD Ryzen 5 5600X/Anakart:Asus ROG STRIX B550-F GAMING/Ekran Kartı: Palit RTX 3080Ti OC 16 GB/Depolama: NVMe M.2 SSD 1Tb/Ram: Adata XPG lancher DDr5
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar selam. Bilgisayara USB bellek olmadan format atabiliyoruz diye biliyorum. Fakat bilgileri kaybetmeden de atabiliyor muyuz? Atılmayacak muhtemelen, USB bellek kullan diyeceksiniz fakat USB bellek geçenlerde bozuldu konu bile açtım bunun için. Sipariş ettim fakat gelmesi biraz uzun sürebilir. Bilgisayar da virüs olduğundan şüphe ediyorum. Tarattım fakat içim rahat etmedi. USB bellek olmadan ve bilgileri kaybetmeden bilgisayara format atabilir miyim?

Arkadaşlar selam. Bilgisayara USB bellek olmadan format atabiliyoruz diye biliyorum. Fakat bilgileri kaybetmeden de atabiliyor muyuz? Atılmayacak muhtemelen, USB bellek kullan diyeceksiniz fakat USB bellek geçenlerde bozuldu konu bile açtım bunun için. Sipariş ettim fakat gelmesi biraz uzun sürebilir. Bilgisayar da virüs olduğundan şüphe ediyorum. Tarattım fakat içim rahat etmedi. USB bellek olmadan ve bilgileri kaybetmeden bilgisayara format atabilir miyim?

Bilgiler kaybolmadan o iş olmaz. Kaspersky ve Malwarebytes ile tarama yapın bir sürelik güvenceniz olur. USB gelince de formatınız atarsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı