USB bellek üzerinden uzun video oynatırken 0xc10100bf hatası

Taha Doğan ER

Decapat
2 TB'lik bir flash belleğim var. 2 saatlik bir video var flash belleğim üzerinde ama o videoyu oynatamıyorum. Nasıl düzelteceğimi de bilmiyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

hata1.png

hata2.png

hata.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Dosya sistemiyle alakalı bir durum diyecektim ama NTFS'de böyle bir olay olmaz. Büyük ihtimal dosya tam kopyalanmamış o yüzden oynatamıyor. MPC oynatıcısını kullanın o dosyanın bozuk olan kısmına kadar gösterir en kötü.

Flashın markası nedir? Yazılımla 2 TB gösterilmiş flash kokusu geliyor.
Aynı şeyi düşünüyorum. Çünkü 2 TB flaş bellek piyasada yok. 1 TB var onlar da 2-3 bin TL civarında. 2 TB denilen sahteler ise amazon gibi yerlerde 20 dolar burada 300-400 TL.

VLC ile deneyebilir misin? Video ile alakalı bir sorun yoksa oynatması gerekiyor.
flashdaki videoyu vlc ile açtığım zaman da açılmıyor ama masaüstündekinde sorun yok

Masaüstüne kopyalama yaparak denediniz mi?
masaüstündekinde sorun olmuyor ama flash belleğe attığım zaman açılmıyor. diğer flash belleğimde açılıyor video sorun flash belleğin biçiminde olduğunu düşünüyorum ama hiç anlamıyorum bellek biçimlendirmeden

Flashın markası nedir? Yazılımla 2TB gösterilmiş flash kokusu geliyor.
fondare isimli bir marka ben almadım bir arkadaşım verdi nereden alındı bilmiyorum

Dosya sistemiyle alakalı bir durum diyecektim ama NTFS'de böyle bir olay olmaz. Büyük ihtimal dosya tam kopyalanmamış o yüzden oynatamıyor. MPC oynatıcısını kullanın o dosyanın bozuk olan kısmına kadar gösterir en kötü.

Aynı şeyi düşünüyorum. Çünkü 2 TB flaş bellek piyasada yok. 1 TB var onlar da 2-3 bin TL civarında. 2 TB denilen sahteler ise amazon gibi yerlerde 20 dolar burada 300-400 TL.
dosya çözülemiyor diyor mpcde

Elindeki USB sahte. Gerçek boyutu 8 GB. Kullanma çöpe at ya da arabada vs. müzik için kullan.
videoda sıkıntı yaşıyorum ama fotoğraf fln yüklediğimde bir sorun yok

2 ihtimal var. Videonun boyutu 8'den yüksek ya da flaş bellek yavaş olduğu için videoyu oynatacak hızı sunmuyor. Daha düşük boyutlarda videoyla dene. Eğer videoyu başka bilgisayara taşıyacaksan rar'layıp öyle at.

2 ihtimal var. Videonun boyutu 8'den yüksek ya da flaş bellek yavaş olduğu için videoyu oynatacak hızı sunmuyor. Daha düşük boyutlarda videoyla dene. Eğer videoyu başka bilgisayara taşıyacaksan rar'layıp öyle at.
sanırım yavaş kalıyor ama rarlamak çok mantıklı

teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı