USB C (USB 3.2 gen 2) to DisplayPort kablosu önerisi

Hocam stokda yok da hiçbir yerde bulamıyorum siz nereden aldınız? Atabilir misiniz bana da.
Merhaba stok tükendi whatsapp a konuşabilirsin stok varsa yoksa zor bekleyebilirsin bu site sipariş verdiğim taktım çalıştım sorunsuz

Merhaba stok tükendi WhatsApp'a konuşabilirsin stok varsa yoksa zor bekleyebilirsin bu site sipariş verdiğim taktım çalıştım sorunsuz.

Hcoam stokta yok ama aynı kabloyu alıp denemiştim görüntü gelmiyor bunda.

Hcoam stokta yok ama aynı kabloyu alıp denemiştim görüntü gelmiyor bunda.
Sorun sadece 4000 serileri ile ilgiliydi Sonra da yeni model eklemiş 4000 serileri test edildi çalıştık hemen stok bitmiş

Beklemek istemiyorsan Sipariş verip test yapın çalışıyor mu çalışmıyor mu olmazsa iade gönderebilirsin

Paugge Vesa Sertifikalı 2m Displayport 1.4 Kablo (ENTDP1420)

DARK DK-AC-U31XDP TYPE-C - DISPLAYPORT ÇEVİRİCİ ADAPTÖR ALÜMİNYUM

Gerek kalmadı. Bekleyen arkadaşlar için de söylüyorum stoklar yenilenmiş Monster sitesinde alabilirsiniz kabloyu.

edit:Dostlar attığım linkteki kabloyu almayın aldım denedim ekran siyah olup gidip gelmeye başladı kablo sıkıntılı anlayacağınız paugge aldım sorunsuz kullanıyorum.Paugge markanının dp to type c sini bekleyin yılbaşından sonra gelir stoklara(yeni nesil kablodan isteyin eski modeli 4000 serisinde çalışmıyor paugge nin)

Son düzenleme:
Gerek kalmadı. Bekleyen arkadaşlar için de söylüyorum stoklar yenilenmiş Monster sitesinde alabilirsiniz kabloyu.

edit:Dostlar attığım linkteki kabloyu almayın aldım denedim ekran siyah olup gidip gelmeye başladı kablo sıkıntılı anlayacağınız paugge aldım sorunsuz kullanıyorum.Paugge markanının dp to type c sini bekleyin yılbaşından sonra gelir stoklara(yeni nesil kablodan isteyin eski modeli 4000 serisinde çalışmıyor paugge nin)
Evet önce dediğim beni dinlemedin pusat yanlış sipariş verdin vermeden önce müşteri temsilci konuşman lazım böyle olmaz

Evet önce dediğim beni dinlemedin pusat yanlış sipariş verdin vermeden önce müşteri temsilci konuşman lazım böyle olmaz
"Merhaba stok tükendi whatsapp a konuşabilirsin stok varsa yoksa zor bekleyebilirsin bu site sipariş verdiğim taktım çalıştım sorunsuz"
Cümleni aldım aynen şekilde sana dedim diyosun,ya Türk değilsin Türkçen ondan kötü ya da yazım ve noktalama işaretleriyle ilgili sıkıntın var kanka cümleden hiç bir şey anlaşılmıyor haberin olsun.Rastgele müşteri hizmetlerini aradım paugge nin bana yardımcı olup gönderdiler keşke sen de böyle yazsaydın.

"Merhaba stok tükendi whatsapp a konuşabilirsin stok varsa yoksa zor bekleyebilirsin bu site sipariş verdiğim taktım çalıştım sorunsuz"
Cümleni aldım aynen şekilde sana dedim diyosun,ya Türk değilsin Türkçen ondan kötü ya da yazım ve noktalama işaretleriyle ilgili sıkıntın var kanka cümleden hiç bir şey anlaşılmıyor haberin olsun.Rastgele müşteri hizmetlerini aradım paugge nin bana yardımcı olup gönderdiler keşke sen de böyle yazsaydın.
Kusura bakma ben işitme engelliyim tam cümle kuramıyorum

Geri
Yukarı