"USB cihazı tanınmadı" hatası

Local Cahpe

Hectopat
Yer
Bursa
2 gün önce aynı USB girişine bağladığım Android telefonumu şu an bilgisayar algılamıyor. İnternetteki çoğu yöntemi denemişimdir ama bir fark oluşmadı.

PC'de internet yok, telefonu o yüzden bağlıyorum.
Yardımcı olur musunuz?

*İngilizce için kusura bakmayın.

Dosya Ekleri

• 20221105_220001.jpg
    20221105_220001.jpg
    284,7 KB · Görüntüleme: 20
2 gün önce aynı USB girişine bağladığım Android telefonumu şu an bilgisayar algılamıyor. İnternetteki çoğu yöntemi denemişimdir ama bir fark oluşmadı.

PC'de internet yok, telefonu o yüzden bağlıyorum.
Yardımcı olur musunuz?

*İngilizce için kusura bakmayın.

Telefonu PC'ye bağladıktan sonra telefon ekranında üst kısma bir USB simgesi gelecektir onun üzerine basarak bağlanma seçenegini değiştirmeyi dene, sadece şarj için dosya aktarımı vb. seçenekler olacaktır.

Sadece şarj olduğunu gösteriyor usb takılı olduğunu göstermiyor.
Hocam bu sorunun birkaç çözüm yöntemi var ilk yöntemi söyüyorum
• Bilgisayara telefonu ve bağlayın
• Aynı uyarının gelmesini bekleyin
• Windows tuşuna basın Windows PowerShell yazın
• Yönetici olarak çalıştırın
• msdt.exe -id devicediagnostics yazın ve Enter tuşuna basın
• Windows sorun düzeltme ekranı gelecektir Devam butonuna basın ve sorun büyük olasılıkla çözülecektir

Hocam bu sorunun birkaç çözüm yöntemi var ilk yöntemi söyüyorum
• Bilgisayara telefonu ve bağlayın
• Aynı uyarının gelmesini bekleyin
• Windows tuşuna basın Windows PowerShell yazın
• Yönetici olarak çalıştırın
• msdt.exe -id devicediagnostics yazın ve Enter tuşuna basın
• Windows sorun düzeltme ekranı gelecektir Devam butonuna basın ve sorun büyük olasılıkla çözülecektir
Herhangi bir problem çıkartmaz değilmi?

Dediğinizi yazdım usb'yi çıkarıp taktım denedim sadece Windows Online Troubleshooting Service is not enabled for this version of Windows. yazısı çıktı, galiba versiyon desteklemiyor.
Windows tuşuna basıp Windows Update yazarak sistemi güncellemeyi deneyebilirsiniz

Windows tuşuna basıp Windows Update yazarak sistemi güncellemeyi deneyebilirsiniz.

Size internet lazım değil mi?
O zaman telefonunuzdan mobil veri paylaşımını açın ve PC'den Wi-Fi olarak telefonunuzun internetine bağlanın.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı