USB çıkarıldıktan sonra bazı dosyalar siliniyor

UltraPilot

Kilopat
Daha fazla  
Akrabadan içine müzik atmak için ödünç aldığım 8 GB (7, 51 GB olarak görüyor Windows) bir USB flash bellek var.
Dosyaları kopyalayıp güvenli bir biçimde belleği çıkarıp kontrol için tekrar taktığımda içinden bazı dosyaların silindiğini görüyorum. Boyut aşım sorunu yok, 5GB boyutunda veri kopyaladım içine.
Bellek bana geldiğinde fat 32/ 4096 şeklinde formatlanmıştı. En yeteneksiz medya oynatıcılarında, teyplerde bile çalışan format bu diye biliyorum.
Bellek sorunlu olabilir mi, başka bir şekilde mi çözmeliyim?
Bu bellek haricinde genele uyarlanabilecek ve böylesi sorunlara neden olacak bilmediğim bir gerçek var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dosyalar virüslü olduğu için Windows tarafından otomatik olarak kaldırılmış olabilir.
Virüslü olmaz. Kendi arşivimden DAW ile mp3'e dönüştürdüm.
Format attım ve tekrar kopyaladım şimdi, düzeldi zannetmiştim ama bazı dosyaları tekrar silmiş, özellikle klasör içindeki klasörde olanları.

Virüslü olmaz. Kendi arşivimden DAW ile mp3'e dönüştürdüm.
Format attım ve tekrar kopyaladım şimdi, düzeldi zannetmiştim ama bazı dosyaları tekrar silmiş, özellikle klasör içindeki klasörde olanları.
Sorunun donanımsal, hafıza çipinde olduğunu düşünüyorum. Hafıza dolmasa bile 5GB'lık veriden bir kısmını 'yer yok' diyerek siliyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı