USB çoklayıcı önerisi

Jack İşte

Hectopat
Makaleler
5
Yer
İstanbul, Esenyurt
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Bilgisayar: Asus GTX 1060 6 GB Dual White GPU, Intel i7 3770s CPU, Gigabyte 240 GB SSD, H61M-K motherboard, Corsair 550W PSU

Telefon: S7 Edge (Hero2_lte)
Meslek
Öğrenci
Merhabalar. Bana USB çoğaltıcı lazım da, 2.0 veya 3.0 olabilir. Önerilerinizi bekliyorum. Bir de bu iyi midir?

Fiyatı çok şüphe uyandırıcı 50 TL'ye 7 portlu USB hub. Tavsiyem zaten bir kere alıp uzun süre boyunca kullanacaksınız güvenilir olması açısından Amazon.com.tr bunu öneririm.

Ucuz bir şeyler arıyorum da, 2.0 ve 3 giriş yeterli olacak bana. En az ne kadar olabilir düzgün bir markada? Veya benim örnek verdiğim ürün ne gibi zararlar verebilir?

Düzgün çalışmaz. Veri aktarırken hızı dalgalanabilir, USB'yi tanımayabilir hatta taktığın portu bile yakabilir zira buradaki çalışma mantığı USB'den daha fazla güç alıp o gücü daha fazla USB'ye dağıtmak.

Ucuz bir şeyler arıyorum da, 2.0 ve 3 giriş yeterli olacak bana. En az ne kadar olabilir düzgün bir markada? Veya benim örnek verdiğim ürün ne gibi zararlar verebilir?
Malzeme kalitesi kötü olur, hemen bozulabilir, sık sık kopmalar yaşayabilirsiniz, birden fazla portu kullanamayabilirsiniz. Bu tarz problemler yaşarsınız büyük ihtimalle.

Peki en ucuz düzgün ne var alabileceğim?

100 en fazla diyebilirim. Bir şey çıkmazsa 150'ye kadar çıkarım yine çıkmazsa attığınızı alırım direkt.
Daha ucuza önerebileceğim yok maalesef. Bu attığımı kendim de kullandım ve kullananların görüşlerini okudum o yüzden size önerdim.

Geri
Yukarı