USB Çoklayıcıya mouse takınca oto çık gir yapıyor

• Konuyu başlatan zephh
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 478

zephh

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, anakartımın USB girişleri bozuk bu yüzden USB çoklayıcı kullanıyorum. Çoklayıcıdaki porta kulaklığı taktığım zaman hem cızırtı geliyor hem mikrofon kötüleşiyor bu yüzden kulaklığın USB'sini kasanın ön girişine takıyorum. Mouse USB'sini USB çoklayıcıya taktığım zaman bir anda mouse kendi kendine çık gir yapıyor bu sorunu nasıl çözerim?

Merhaba, anakartımın USB girişleri bozuk bu yüzden USB çoklayıcı kullanıyorum. Çoklayıcıdaki porta kulaklığı taktığım zaman hem cızırtı geliyor hem mikrofon kötüleşiyor bu yüzden kulaklığın USB'sini kasanın ön girişine takıyorum. Mouse USB'sini USB çoklayıcıya taktığım zaman bir anda mouse kendi kendine çık gir yapıyor bu sorunu nasıl çözerim?

Ben bunu kalın uçlu nokia şarj aleti takarak kullanıyorum. Güç problemi ortadan kalkıyor. Ama PC'ye bağlamak yerine şartelleri işime yaradığı için ledler vs. için daha sağlıklı buluyorum. Kendinden ekstra güç kaynağı olan şu çoğaltıcıyı öneririm:

Kullandığım ürün bu.

USB çoklayıcının gücü yetmiyor olabilir, eğer çoklayıcıda ekstra güç girişi varsa oradan ekstra bir kablo ilk destek yapabilirsiniz veya güç girişi olan bir USB çoğaltıcı almanız gerekir.

Örnek;

Sorunumu kesin çözer mi çünkü şöyle oluyor fareyi takıyorum bir anda tüm USB aygıtları çıkıyor geri aktif oluyor ve böyle devam ediyor arada sırada

Geri
Yukarı