USB girişli 7.1 kulaklık önerisi

Bütçe
2000

Regar35

Yoctopat
Daha fazla  
Kulaklık almak istiyorum 7.1, oyun oynarken ses kasabileceğim, dip ses cızırtı sorunu olmayacak bir kulaklık arıyorum ama bir sürü seçenek var. Ağırlıklı olarak SteelSeries ve HyperX kulaklıklara bakıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bende Cloud2 düşünüyorum da sizce fiyatı fazla mı?
Fazla hocam. Ben Cloud 2'yi 1.400TL'ye aldım. Mikrofonu çok kaliteli, sesleri çok net veriyor. 2 bine göre fazla. İncelememe bakabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Fazla hocam. Ben Cloud 2'yi 1.400TL'ye aldım. Mikrofonu çok kaliteli, sesleri çok net veriyor. 2 bine göre fazla. İncelememe bakabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İncelemenize bakarım fakat şuan en düşük 2.500 TL civarı olmuş Cloud2 bir zamanlar 300-400 TL aralığında baktığımı hatırlıyorum da.

(nova 3'te dip ses sorunu yaşayanlar var diye duydum)
Razer blacksharktan memnun kalır mıyım kullanan varsa yazabilir mi çoğu kişiden bu kulaklığı duyuyorum sorunu fln yoksa tabi biraz bürtçeyi arttırabilme ihtimalim de var steelseries de çok övülüyo steelseries bi kulaklıkta olabilir en son şu kulaklıklara baktım
Logitech G G335 Kablolu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Amazon.com.tr

HyperX Cloud Alpha Gaming Kulaklık (HX-HSCA-RD/AM) Amazon.com.tr

Galiba dediğiniz gibi razer blackshark alıcam.

Bu arada cidden kulaklıklar çok ucuz fiyatlardaydı Rampage Rivia G40 kullanıyordum beni çok uzun süre götürdü 400 tl ye almıştım 7.1 ve titreşim seviyesi ayarlanıyordu.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı