USB ile ESET SysRescue Live Başlatamama Sorunu

:) İlginç, yazılımı kullanmayı değiştirmez ki bu. Neyse hangisini kullanabiliyorsan onu kullanın o zaman. Ayrıca zararlılar için live cd değil AV/IS kurulması gerekir, bu tür uyarıları da yapın yaptığınız bilgisayarlarda.
Belki bilmeden tanıtımını yaparım. Tıklanma vs. Güzel ve çalışan bir Rescue bulana kadar Bitdefender Rescue kullanmaya devam edicem. Ayrıca dosya yedeklememi istiyorlar. Bende Rescue ile tarama yapıp dosyaları yedekleriyorum. Süresi biten veya yetersiz kalan Antivirüs programlarını silip, Panda Free Antivirüs kuruyorum.

Bitdefender Rescue CD virüs veritabanını güncelledikten sonra ekrana uyarı verdi. Anladığım kadarıyla diskim sadece okunabiliyor. HDD'yi yeni değiştirdim sanırım bundan dolayı. Ayrıca Windows 8.1 bilgisayarda ESET SysRescue Live disk creator ile Eset SysRescue bootable yaptım. Bilgisayarımda çalıştırdım. Benzer uyarıyı oda verdi. Bir şeyler anlamış gibiyim ama bozmak istemiyorum. Yardımcı olur musunuz?

Dosya Ekleri

• DSC_0140.JPG
    DSC_0140.JPG
    459,3 KB · Görüntüleme: 98
Hayır eski bios değil eski sistem yapılandırması ile eski donanımlarla uyumlu şekilde çalışacak.
Legacy eski yerine geçer. Bilgisayarı biliyorum diyenlerin çoğu zaten bunu bilmez. Legacy yapıldığında windows üzerindeki uyumluluk modu gibi bios'u uyumluluk modunda başlatıyor gibi düşünebilirsiniz.

@Emre Kağan
Tamam bu şekilde yaptığında bootable'yi boot menüden yapıyorsun değil mi yoksa bu şekilde HDD'den başlar.

Hayır eski bios değil eski sistem yapılandırması ile eski donanımlarla uyumlu şekilde çalışacak.
Legacy eski yerine geçer. Bilgisayarı biliyorum diyenlerin çoğu zaten bunu bilmez. Legacy yapıldığında windows üzerindeki uyumluluk modu gibi bios'u uyumluluk modunda başlatıyor gibi düşünebilirsiniz.

Tamam bu şekilde yaptığında bootable'yi boot menüden yapıyorsun değil mi yoksa bu şekilde HDD'den başlar.
Bilgisayarı yeniden başlatıp BIOS 'a bir bakayım. Sonra size dönerim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı