Çözüldü USB ile format atarken FAT32'yi seçilmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

UnFrGvnG

Decipat
Flashı FAT32 olarak biçimlendiriyorum fakat, Rufus'a geldiğimde, seçe tıkılıyorum, ISO dosyasını yüklediğim zaman dosya sistemi NTFS oluyor. Bu şekilde yapsam sıkıntı olur mu format atarken?

Dosya Ekleri

• IMG_20231118_192311.jpg
    IMG_20231118_192311.jpg
    227,1 KB · Görüntüleme: 48
  • IMG_20231118_192233.jpg
    IMG_20231118_192233.jpg
    227,2 KB · Görüntüleme: 53
Kura bastım, güncelleyede bastım hocam fakat dosyayı seçemiyorum, nasıl seçeceğim?

Şimdi şu şekilde yapacaksın Ventoy kapat ve ISO dosyasını kopyala ve USB bellekğin içine gir ve ISO dosyasını yapıştır.

Daha sonra ne yapmalıyım hocam, bitiyor mu?

Bundan sonra ise format atmak istediğin cihaza USB bağla ve cihaz açıldığında boot tuşuna bas sonra ise ekranda yüklediğin ISO'yu seç bundan sonrası ise yüklediğin ISO'nun sistemine kurmak kaldı.

Sonra ise format atmak istediğin cihaza USB bağla ve cihaz açıldığında boot tuşuna bas sonra ise ekranda yüklediğin ISO'yu seç bundan sonrası ise yüklediğin ISO'nun sistemine kurmak kaldı.
Flashı iso olarak yazdırmaya gerek kalmıyor herhalde, yükleme bittikten sonra başkaycağım formata, uygulamaya hiç girmiyorum doğrudur değil mi, fprmat için kullanıma hazır olacak flash değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı