USB ile Format Atarken Sistemi Kapatma Sonrası Açılmama Sorunu

Get_Right48

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar, öncelikle dün tatile geçmeden bilgisayarı sıfırlamak amacıyla Windows 10 yüklü bilgisayarıma format denedim. USB'den kurmak için Windows'un sitesinden aracı indirdim ve USB'ye kurma seçeneğini seçip içine dosyaları yükledim. İlk format atışımdı, USB seçeneğini görünce Rufus'a gerek yoktur herhalde dedim ve USB'yi takarak boot ekranına geçtim. Technopat'in videosunu birebir uygulamak istedim fakat bende disklere tıklayınca "Yeni" butonu aktif olmuyordu, 4 disk gösteriyordu ben de bir diske biçimlendir dedim, ileri tuşu aktif değildi kendimce çözmek için ileri tuşu pasif kalınca kapattım PC'yi. Şimdi ise PC acilmiyor. Mavi ekrandan restart yiyorum veya tanılama ekranına atıyor, tanılama ekranındaki işlemleri yapamıyorum yine mavi ekran verip restartlaniyor. Shift ile restart attığımda PC açılıyor, masaüstü uygulamaları gözükmüyor, tıkladıgımda ise ekran gidiyor. Yardımınızı bekliyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı