USB ile Format Atarken Siyah Ekranda Tire Sorunu

Emin9902

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar USB ile format atmaya çalışıyorum. Win 8.1 denedim win7 denedim hep aynı hata. Dosyaları USB'ye yazdırıyorum. BIOS ayarlarını yapıp f10 diyip kaydedip çıkıyorum, yeniden başladığında siyah bir ekran geliyor. Sol üst köşede bi çizgi yanıp sönüyor böyle kalıyor. Önceden olmuyordu böyle. USB marka sandisk cruzer blade 8GB.

Eğer, her taraf simsiyah ise ve sol üst köşede yanıp sönen bir çizdi varsa, muhtemelen dosyaları tam USB flash belleğe aktaramamışsın yada, FAT32 formatında biçimlendirmemişsin.

Windows 7 USB/DVD Download Tool kullandım zaten, USB yazdırırken. Simsiyah bir ekran geliyor. Sol üst köşede bir çizgi yanıp sönüyor. Öyle kalıyor, hata da vermiyor.

Farklı bir flash bellek kullanmanı tavsiye ederim. Bendede sandisk cruzer force var.Ben kullanamamıştım format atarken.Eğer DVD sürücü kullanıyor isen son çare olarak DVD ye çekip denemeni tavsiye ederim.

Arkadaşlar konuyu hortlatıyorum ama aynı hatayı 2 farklı flash bellekde de alıyorum. İsomu değiştirdim olmadı. Farklı ISO yazıcı programlar denedim olmadı(Rufus, USB download tool vb.). Sorunu çözebilen var mı?

Bende de aynı sorun var rufus ile iso mu usb belleğe yazdırdım(sandisk cruze blade 16gb) ardından sistemi kapatıp f8 boot menüsünden sandisk i seçtim ardından usb den boot etmek için herhangi tuşa basın yazısı geldi sonra windows logosu hemen ardından siyah ekran ve yanıp sönen "_" ifadesi çıktı 10-15dk beklettim ama hala aynı ekranda hdd ve ram den şüphelendim ama hdd yeni ve ramler de de herhangi bi sorun olacağını düşünmüyorum halihazırda win10 32bit kurulu çünkü ,temiz kurulum ile 64bit yapıcatım ama siyah ekrandan ilerisine geçemedim

Anakart:Asus P5PL2
RAM:2×2 4GB DDR2
İslemci:Intel Pentium D 2.80GhZ

Bende de aynı sorun var rufus ile iso mu usb belleğe yazdırdım(sandisk cruze blade 16gb) ardından sistemi kapatıp f8 boot menüsünden sandisk i seçtim ardından usb den boot etmek için herhangi tuşa basın yazısı geldi sonra windows logosu hemen ardından siyah ekran ve yanıp sönen "_" ifadesi çıktı 10-15dk beklettim ama hala aynı ekranda hdd ve ram den şüphelendim ama hdd yeni ve ramler de de herhangi bi sorun olacağını düşünmüyorum halihazırda win10 32bit kurulu çünkü ,temiz kurulum ile 64bit yapıcatım ama siyah ekrandan ilerisine geçemedim

hocam selamlar aynı hatayı alıyorum cmd den hdd yi temizledim ama yine de olmadı nasıl çözdünüz ?

Hocam şuan Aynı Hatayı Alıyorum Nasıl çözdünüz Acaba ?

Yeni konular

Geri
Yukarı