Çözüldü USB ile Windows Kurulumu Sorunu - Veryfing DMI Pool Data

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

OkuyomBenYa

Kilopat
Daha fazla  
Elime geçen GA-P35-S3G isimli anakartı montajladım ve USB ile kurulum için BIOS ayarlarını yapmak için BIOS'a girdim ancak normal olarak 1. BOOT seçeneğine USB seçilemiyordu ama bir üstünde bulunan seçenekte sabit disk BOOT'unda öncelik verilecek aygıt sekmesi vardı. Girdim ve oradan USB belleği 1. sıraya getirdim. Sonra yeniden başladı olması gerektiği gibi, ama "Veryfing DMI Pool Data" yazısı ile beklemeye başladı. Normalde bu yazı her açılışta çıkıyor ama 1 saniye bile sürmeden geçiyordu ama USB ile BOOT etmeye kalkınca orada kalıyor. Sebebi ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
USB bellek boot menüde Sabit Disk bölümünde yer alır. Açılışta boot menüyü kullanarak tekrar deneyin. BIOS'u da güncelleyin. Ayrıca USB belleğin MBR ve NTFS modunda hazırlanmış olması gerek. Aksi takdirde kurulum başlamayacaktır.
USB bellek boot menüde Sabit Disk bölümünde yer alır. Açılışta boot menüyü kullanarak tekrar deneyin. BIOS'u da güncelleyin. Ayrıca USB belleğin MBR ve NTFS modunda hazırlanmış olması gerek. Aksi takdirde kurulum başlamayacaktır.
USB bellek FAT32 yapısında olduğu için yazdırma işlemini FAT32 ile yaptım onu düzelteceğim. BIOS güncellemesinden sonra Gigabyte markasında çok fazla açılmama sorunu gördüm şimdi 2 sorunla da aynı anda boğuşmak zorlayabileceği için gücenemiyorum aslında, önemliyse onu da yapabilirim. Teşekkürler

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı