USB kablosuz kulaklık var mı?

İnan bana bende bilmiyorum Casper kullanıyorum siz önerin yine de.

Kablosuz kulak içi önersem işinizi görür mü? O sistem ile oyun oynayabilir misiniz bilmiyorum.
Ya ne anakarti, laptop cihaz. Ureticinin anakarti oldu mu reis?

Şaka mı? Laptopların da anakartı vardır ve ses kartları değişir. Mesela ben aşırı kötü bir kulaklık kullanıyorum ama Monster Abra A5'in ses kartı sayesinde iyi performans alıyorum.

Arkadaşlar, pek bir bilgim yok bu konuda ama istediğim şu kablosuz farelerde USB takarsın PC'ye kablosuz çalışır kulaklıkta da aynı şey var mı varsa önerir misiniz?
100 tl ile bahsettiğiniz gibi bir kulaklık alabileceğinizi sanmıyorum. Yani alırsınız da baya kalitesiz bir ürün gelir elinize. Benim önerim ya biraz daha bütçenizi arttırın ya da ucuz kablolu bir kulaklık satın alın.

Kablosuz kulak içi önersem işinizi görür mü? O sistem ile oyun oynayabilir misiniz bilmiyorum.

Şaka mı? Laptopların da anakartı vardır ve ses kartları değişir. Mesela ben aşırı kötü bir kulaklık kullanıyorum ama Monster Abra A5'in ses kartı sayesinde iyi performans alıyorum.
Var ama masaustu anakarti gibi modelinin yazdigini ben gormedim. Yanlisim varsa ozur dilerim.

Geri
Yukarı