USB Klavye Windows'ta çalışmıyor

Farklı USB portlarını dener misiniz? Muhtemel olarak taktığınız USB portu sorunlu ya da sürücüsü sorun çıkarmış.
hepsini denedim olmadı usb portları çalışıyor mouse yi vs dendim çalışıyor sorun başka acaba format atsam geçer mi
Windows + r yapıp ctfmon.exe çalıştırabilirseniz deneyeceğiniz bir ton şey arasından ilkini denemiş olursunuz ve belki çalışır.
yaptım yeniden başlatmaya gerek var mı ? ve ne işe yarıyor

Hepsini denedim olmadı USB portları çalışıyor mouse yi vs dendim çalışıyor sorun başka acaba format atsam geçer mi?

Yaptım yeniden başlatmaya gerek var mı? Ve ne işe yarıyor.

Windows'un girdi programını başlatıyor. Mouse ile port değiştiğinizde aynı sorun devam ediyor mu? Dener misiniz? Bir de dikkatli bir şekilde anakartınız için araştırmasını yapıp BIOS ayarlarında USB-legacy Support ayarını enable olarak düzenler misiniz?

Hızlı başlatma açık olduğunda bu hatalara azda olsa sebep olabilir. Aygıt yöneticisinden klaye üzerine gelerek sürücü güncelleme komutu verin ve otomatik aramayı seçin. Sürücü güncel diyorsa oradan klavye üzerine gelip kaldırın ve yeniden başlatın.

Hızlı başlatma açık olduğunda bu hatalara azda olsa sebep olabilir. Aygıt yöneticisinden klaye üzerine gelerek sürücü güncelleme komutu verin ve otomatik aramayı seçin. Sürücü güncel diyorsa oradan klavye üzerine gelip kaldırın ve yeniden başlatın.
denedim maalesef olmadı oda klavye çalışıyor başka bir pc de denedim artık heralde tek çare format inş oda olur
bu arada aygıt yöneticisinde klavye gözükmüyor ek olarak taktığım klavye gözüküyor sadece
insan arabirim aygıtlarında usb ınput device keyboard yazıyor onu mu silip deneyeyim ?

Ek klavye görünüyor demişsiniz! Ek klavye çalışıyor mu? PC laptop mu masaüstü mü?
Anakart nedir? Bunları cevaplayın ki format atmadan başka çözüme bakalım.

Geri
Yukarı