USB kulaklıktan parazit sesi geliyor

halil333333

Decapat
Daha fazla  
USB kulaklığımı varsayılan olarak ayarladığımda parazit sesi gibi bir şey geliyor fakat ses kartına bağlı hoparlörü varsayılan olarak ayarlayınca USB kulaklıktaki parazit sesi kesiliyor ben neden olduğunu buladamdım. Kulaklığımı farklı girişlere takınca yine aynı sorun devam ediyor. Bilgisayarda herhangi bir ses oynatmıyor iken parazit sesi uzun aralıklarla geliyor ama mesela YouTube'den video açınca aralıksız olarak gelmeye başlıyor. Ama mesela Gom Player'den bir müzik çalınca (açık başka uygulama yokken) herhangi bir parazit sesi gelmiyor

Son düzenleme:
USB kulaklığımı varsayılan olarak ayarladığımda parazit sesi gibi bir şey geliyor fakat ses kartına bağlı hoparlörü varsayılan olarak ayarlayınca USB kulaklıktaki parazit sesi kesiliyor ben neden olduğunu buladamdım. Kulaklığımı farklı girişlere takınca yine aynı sorun devam ediyor. Bilgisayarda herhangi bir ses oynatmıyor iken parazit sesi uzun aralıklarla geliyor ama mesela YouTube'den video açınca aralıksız olarak gelmeye başlıyor.

Hocam pek bilmem ama ses kartları genelde tam performans veremez üstüne böyle sorunlar çıkartabilir.

Geri
Yukarı