Çözüldü USB Linux'ta gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ecxaplas

Yoctopat
Daha fazla  
İyi akşamlar, ben Ventoy indirip USB belleğe kurdum sonra ise Ventoy'u kendi menüsünde yazan "Ventoy'u bellekten sil" diyerek sildim ancak sonra bellek gözükmemeye basladı. Ne kadar denesem de gozukmuyor, Linux Mint Xfce kullanıyorum bilgisi olan varsa teşekkürler (Windows bilgisayarda da gozukmemişti bu yuzden Mint ile ne kadar bağlantılı bilmiyorum ama çözüm önerilerinizi Linux'a göre verirseniz sevinirim)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
İyi akşamlar, ben Ventoy indirip USB belleğe kurdum sonra ise Ventoy'u kendi menüsünde yazan "Ventoy'u bellekten sil" diyerek sildim ancak sonra bellek gözükmemeye basladı. Ne kadar denesem de gozukmuyor, Linux Mint Xfce kullanıyorum bilgisi olan varsa teşekkürler (Windows bilgisayarda da gozukmemişti bu yuzden Mint ile ne kadar bağlantılı bilmiyorum ama çözüm önerilerinizi Linux'a göre verirseniz sevinirim)

Ventoy silindiğinde disk herhangi bir format biçemine göre formatlanmadığından dosya yöneticileri tarafından görülmemesi normal.

Bash:
sudo apt update

sudo apt install gnome-disk-utility

Gparted ile veya GNOME disks aracını indirip onunla USB belleği biçimlendirin. GNOME disks daha basit ve kullanışlı olduğundan onu kullanmanız daha iyi olur.

Son olarak tavsiyem tekrar Ventoy yüklemeniz olur.

Ventoy silindiğinde disk herhangi bir format biçemine göre formatlanmadığından dosya yöneticileri tarafından görülmemesi normal.

Bash:
sudo apt update

sudo apt install gnome-disk-utility

Gparted ile veya GNOME disks aracını indirip onunla USB belleği biçimlendirin. GNOME disks daha basit ve kullanışlı olduğundan onu kullanmanız daha iyi olur.

Son olarak tavsiyem tekrar Ventoy yüklemeniz olur.

Son düzenleme:
Çözüm
Ventoy silindiğinde disk herhangi bir format biçemine göre formatlanmadığından dosya yöneticileri tarafından görülmemesi normal. Gparted ile veya GNOME disks aracını indirip onunla USB belleği biçimlendirin ama tavsiyem tekrar Ventoy yüklemeniz olur.

Neden tekrar Ventoy yükleyeyim ki anlamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı