USB olmadan Linux Mint kurulumu

Linux yeni geçeceğim için Linux Mint kullanacağım. USB yok bende şimdi, Windows USB'siz kurulumda setup.exe ile kuruluyor fakat Linux Mint'de setup.exe var mı bilmiyorum. Kuran var mı ya da başka yöntemi var mı? Veya başka yeni başlayanlar için Linux önerileriniz var mı? USB al yazmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Linux yeni geçeceğim için Linux Mint kullanacağım. USB yok bende şimdi, Windows USB'siz kurulumda setup.exe ile kuruluyor fakat Linux Mint'de setup.exe var mı bilmiyorum. Kuran var mı ya da başka yöntemi var mı? Veya başka yeni başlayanlar için Linux önerileriniz var mı? USB al yazmayın.
Wubi var Ubuntu'da, USB'siz kurmak zorundaysan Wubi ile kurabilirsin. Ama Wubi'yi hic denemedim.

Linux'u evet kurabilirsin ama USB ile kurarken bile bazen sıkıntı çıkaran sistem kim bilir ne yapar.

Sisteminizde bir sorun oluşursa USB olmadan kurtaramayabilirsiniz siz önerim risk almamanız ama siz bilirsiniz sorumluluk kabul etmiyorum.
Evet, diyelim Windows onyukleyicisi zarar gordu, bu durumda USB gerek. Garantiye almadan bu ise girmezdim ben de olsam. Hele onemli bir dosyam varsa denemezdim bile.

Linux Mint ISO'sunu indiriyorum aynı şekilde wubiyide indirdim. Eğer Mint'te setup.exe yoksa wubi ile Ubuntu kuracağım. Teşekkürler wubi yi bilmiyordum. Sonuçları yazarım.

@Physic bu arada USB'siz kuramadım çünkü Linux ISO sunun içinde setup.exe yoktu diskleri ayırmam bir işe yaramadı şimdi wubi ile kuruyorum 😐

Son düzenleme:

Geri
Yukarı