USB Olmadan Mac OS X Açılmıyor

• Konuyu başlatan Hiko
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 4B

Hiko

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, Yosemite kurarken IOBluetoothHCICotrollerStart hatası verdi bilgisayar. Clover/kexts/10.10 klasöründen FakeSMC hariç bütün Kext'leri silip PC'ye Yosemite kurdum. Sonra her şey normal devam etti. Rehberdekilerin aynısını yaptım. Bende iki tane boot options gözükmüyor Clover menüsünde. Bir tane gözüküyor. Onda da USB var. USB olmadan açamıyorum Yosemite'yi ne yapmalıyım?

Yosemite yüklü HDD'nize Clover Bootloader kurmalısınız. Sisteminize bağlı olarak Clover Bootloader ayarlarınız şu şekilde olmalı:
Clover Bootloader İndir:
Download Clover EFI bootloader from SourceForge.net

UEFI Sistem İçin:
UEFI Clover.png

UEFI Olmayan Sistem İçin:

Non-UEFI.png

En son olarakta, USB / EFI içinden, Config.plist, kullandıığınız kextler ve Drivers içinden sizin için gerekli olanları HDD / EFI / Clover içine kopyalayın.

Yardımınız için teşekkürler. Artık USB olmadan boot edebiliyorum. :) Açılırken gerçek elma logosu ile açılma ihtimali var mı?

Tabiiki var. Aşağıda paylaştığım linkten arzu ettiğin temayı indir.
clover-wiki.zetam.org: Theme database
Bunu HDD / EFI / CLOVER / Themes klasorune taşı. Ardından Clover Configrator ile, HDD / EFI / CLOVER / Config.plist dosyanı import et. Program içinde GUI sekmesine git. Burada themes yazan yere, kullanmak istediğin temanın ismini yaz,Config dosyanı kaydet ve çık.
tema.png

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı