USB olmadan Windows 10 yüklenebilir mi?

Xanax99

Centipat
RAM
4 GB
SSD veya HDD modeli
1 TB
İşlemci
i5-7400 3.0GHz
Aha önce açtığım bir konuda biri neden hala Windows 10'a geçmiyorsunuz demişti. Bende Windows 8.1'in desteği kesileceği için Windows 10'a geçme kararı aldım. Şu an Windows 10 Pro anahtarı aldım fakat nereden indireceğimi bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet mumkun media cretion tool indirip iso indiriyoruz ve onu aciyoruz icinde setup var onun onu aciyoruz ve indiriyoruz tabi hersey silinir benim bildigime gore
İçinde işletim sistemi olmayan o
Size de iyi sosyaller, acaba nasıl picopat oldunuz merak ettim.
Hocam içinde işletim sistemi olmayan bir sisteme nasıl windows kurmayı düşünüyorsunuz ?

Artı -1 Eksi
Aha önce açtığım bir konuda biri neden hala Windows 10'a geçmiyorsunuz demişti. Bende Windows 8.1'in desteği kesileceği için Windows 10'a geçme kararı aldım. Şu an Windows 10 Pro anahtarı aldım fakat nereden indireceğimi bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Ben Samsung Galaxy S6 rootlu telefonumda birkaç uygulama aracı ile yapmıştım root şart telefon ile yapacaksan çok aciz isen 2. el 16 GB flash bellek alabilirsin.

Hocam 8.1 de keyiniz varmııydı? Keyi 30-40 TL arası satan yerlerenmi aldınız? Merakımdan soruyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı