Çözüldü USB olmadan Windows 11'i ISO dosyası ile kurma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

gods of 999

Hectopat
Makaleler
2
Ben 64 Bit Türkçe orijinal Windows 11 ISO dosyası indirdim USB belleğim yok nasıl kuracağım bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Gördüğüm en boş ve duyar kasan insan olarak aklıma kazınmış oldun. Gülmenin bir insana daha fazla batacağını düşünemezdim. Saygılar, hatta sana da gülüyorum.

Bir insanın gülmesi bana battığını nereden çıkardın ? Gülmek var gülmek var. Sen bir insanı aşağılama gereksiniminde bulunarak güldün. Hatasını (ki bu kadar basit kusur her insan da olur) insan gibi düzelten birisi için herkes ne tepki vermiş. Ama senin üslubuna gel; "Evet. Kendinizden çok emin bir şekilde elbette yazıp sonrasında uyarılıp geri düzeltmeniz komiğime gitti."
Burada komik duruma düşen birisi varsa o senden başka birisi değil. Kimse de emin ol senin gibi gereksiz birisi için senin gibi aşağılama gereksinimi bile duymaz. Çünkü çok aşağıdasın...Kendini yükseklerde sanıyorsun. Yazık, ne acıklı bir psikoloji.

Bir insanın gülmesi bana battığını nereden çıkardın ? Gülmek var gülmek var. Sen bir insanı aşağılama gereksiniminde bulunarak güldün. Hatasını (ki bu kadar basit kusur her insan da olur) insan gibi düzelten birisi için herkes ne tepki vermiş. Ama senin üslubuna gel; "Evet. Kendinizden çok emin bir şekilde elbette yazıp sonrasında uyarılıp geri düzeltmeniz komiğime gitti."
Burada komik duruma düşen birisi varsa o senden başka birisi değil. Kimse de emin ol senin gibi gereksiz birisi için senin gibi aşağılama gereksinimi bile duymaz. Çünkü çok aşağıdasın...Kendini yükseklerde sanıyorsun. Yazık, ne acıklı bir psikoloji.
Arkadaşımız sormuş "neden güldün?" ben de cevapladım. Bir de, dostum lütfen daha fazla üzerime gelme, dayanamıyorum.... 🥺🥺🥺

Yeni konular

Geri
Yukarı