USB oyun kolu önerisi

mustafa777

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, ben bilgisayar oyuncusuyum ve hikayeli oyunlar oynarım. USB ile calışan oyun kolu almayı düşünüyorum ama pahalı olanından değil, bu ucuz olanlardan. Ama bazı tanıdıklarım önermedi, sizce alınır mı? Sorun yaşar mıyım? (Oynadığım oyunlar Assassin's Creed serisi, Marvel oyunları, Lego oyunları ve daha nicesi.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Birkaç ay önce pes oynamak için almıştım, benim işimi gördü. DualShock gibi bir koldan geçmediğim için karşılaştırma yapmayacağım ama bu fiyata gayet iyi olduğunu söyleyebilirim. Titreşimi falan da var.

Bütçe varsa diğer arkadaşların önerdiklerini alman daha mantıklı olur.

Bütçe olarak hep gözüme 200 TL'lik ürünler geliyor.
Açıkcası 200 liraya yemek yesem daha hayırlı , ama illa bir gamepad olsun derseniz yukarıda arkadaşın attığı tarzda birşey alabilirsiniz hatta onun yerine 70-80 liralık birşeyde alabilirsiniz herhangi denk geldiğiniz, değişen bir şey olmaz.

Birkaç ay önce pes oynamak için almıştım, benim işimi gördü. DualShock gibi bir koldan geçmediğim için karşılaştırma yapmayacağım ama bu fiyata gayet iyi olduğunu söyleyebilirim. Titreşimi falan da var.

Bütçe varsa diğer arkadaşların önerdiklerini alman daha mantıklı olur.

Evet güzel ürüne benziyor.

Açıkçası 200 liraya yemek yesem daha hayırlı, ama illa bir gamepad olsun derseniz yukarıda arkadaşın attığı tarzda bir şey alabilirsiniz hatta onun yerine 70-80 liralık bir şeyde alabilirsiniz herhangi denk geldiğiniz, değişen bir şey olmaz.

Değişen şey var. Elimde 90TL'ye AVM'den aldığım bir gamepad var. Karşılaştırma yaparsak Wonderboy'un kolu daha kaliteli ve ağır. Aynı zamanda dayanıklı. 90TL'lik kolda titreşim ve analoglar yok. Yani 200TL'ye gayet de alınabilir olduğunu düşünüyorum ben.

Değişen şey var. Elimde 90TL'ye AVM'den aldığım bir gamepad var. Karşılaştırma yaparsak Wonderboy'un kolu daha kaliteli ve ağır. Aynı zamanda dayanıklı. 90TL'lik kolda titreşim ve analoglar yok. Yani 200TL'ye gayet de alınabilir olduğunu düşünüyorum ben.
Ben önerimi yaptım, canı nasıl isterse hocam :)

Yeni konular

Geri
Yukarı