USB ses kartı tavsiyesi

Max 20TL USB ses kartı arıyorum önerileriniz için şimdden teşekkürler.
Eğer anakartınızdaki ses kartından sorun varsa usb ses kartı sorununuzu çözer ancak anakartınızdaki ses kartı sağlamsa 20₺’lik ses kartı pek iş görmez. Ben de arada ses kartlarına bakarım ama bu fiyata işe yarar kart bulmak imkansız gibi. Ben de maksimum 600-700₺’ye kadar bakıyorum ama nedense piyasada pek ses kartı yok gibi. Ya 1000₺’nin üzerinde yada 100₺ civarında oluyor. Ama merak ediyorum bakalım kim ne önerecek, konuyu takip ediyorum.

Eğer anakartınızdaki ses kartından sorun varsa usb ses kartı sorununuzu çözer ancak anakartınızdaki ses kartı sağlamsa 20₺’lik ses kartı pek iş görmez. Ben de arada ses kartlarına bakarım ama bu fiyata işe yarar kart bulmak imkansız gibi. Ben de maksimum 600-700₺’ye kadar bakıyorum ama nedense piyasada pek ses kartı yok gibi. Ya 1000₺’nin üzerinde yada 100₺ civarında oluyor. Ama merak ediyorum bakalım kim ne önerecek, konuyu takip ediyorum.
Kasanın hem arka hem ön jakları bozulduğu için almayı düşündüm.

Hocam iyi bir ürün istiyorsanız bunu alın.
HyperX hx-usccamss-bk AMP 7.1 Surround USB ses kartı 318, 79 TL yerine 249, 00 TL.
.
20 TL için ses kartı.
n11.com'dan USB ses kartı-laptop, masa üstü PC çevirici-mikrofon+hoparlör seçtim! Alışverişin uğurlu adresi'nde fiyatlar harika!
.

Hocam iyi bir ürün istiyorsanız bunu alın.
HyperX hx-usccamss-bk AMP 7.1 Surround USB ses kartı 318, 79 TL yerine 249, 00 TL.
.
20 TL için ses kartı.
n11.com'dan USB ses kartı-laptop, masa üstü PC çevirici-mikrofon+hoparlör seçtim! Alışverişin uğurlu adresi'nde fiyatlar harika!
.
Size bir sorum var. Ses sistem bozulduğu için soundbar kullanıyorum ve ses çıkışı sadece optik ses çıkışı mevcut. Bu çıkışı bilgisayarıma nasıl kablo ile bağlarım. Anakartımda optik giriş yok, bluetooth ile idare ediyorum ama optik çıkışlı ses kartı önerebilir misiniz.

Hocam bu model var. Bakabilirsiniz.
n11.com'dan USB Ses Kartı 6 Kanal 5.1 Optik Dijital Çıkışlı Harici Ses Kartı seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!

Yeni konular

Geri
Yukarı