USB Sürücüsü Yüklenmemiş Hatası

Sasaki Kojiro

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle Merhaba Arkadaşlar

Dün yeni bilgisayar almamla beraber şu an ki bilgisayarı evde bırakmak durumunda kaldığımdan ötürü win 10 olan sistemimi kendi seçeneklerinden biri olan "Dosyalar Kalıcak Biçimde Sıfırlama" seçeneği ile sıfırladım sadece uygulamalar silinsin kendi dosyalarımı daha sonra alırım diyerek. Sıfırlama işlemi sorunsuz bir şekilde geçmişti. Ancak sıfırlamadan sonra bir şey fark ettim ki bilgisayar faremi algılamıyordu bende driverlar güncel değildir falan diyerek geçiştirdim. Ancak driverlerı "Driver Booster" yardımıyla güncellememe rağmen olmadı aygıt yöneticisinden de güncelleştirmeyi denememe rağmen sonuç vermedi. Windows tan kaynaklı olabileceğini düşünerek son güncellemeyi de aldım ancak sorunum hala çözülmedi. Sadece Farem değil flash belleklerimde çalışmıyor kısacası usb de sıkıntı var bilgisayarımın. Aygıt yöneticisinden güncelleme yaptığımda şöyle bir hata alıyorum (ekte).

Böylesine uzattığım için üzgünüm ama sorunu tam olarak anlamanız ve başarısız çözümlerimi anlatmam içindi.
Şimdiden teşekkürler.

edit : Arkadaşlar chipset driverı tamamen silip lenovonun kendi kurulum cd sinden tekrar yükleyince durum düzeldi.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    8,8 KB · Görüntüleme: 115
Son düzenleme:
Bu tür driver güncelleme yazılımları kurmayın. Manuel olarak inf dosyalarını seçerek güncelleme yerine setup.exe'li eski sürücüyü kaldırıp yeni sücürüyü kuracak şekilde driverları kurarsanız sorun çözülür.

Ayrıca bu tür durumlarda donanım kimliğini paylaşın.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı