USB tethering bağlantı sorunu

IbrahimKY

Hectopat
Daha fazla  
Monitörüm arızalı olduğu için bilgisayarı TV'den kullanmaya başladım. Ethernet kullanamıyorum çünkü modem ve TV aynı oda da değil. Aradan biraz geçtikten sonra bağlanmamaya başladı. Başka kablo kullanmayı denedim. Başka telefondan denedim. Bilgisayara format bile attım halâ bağlanmıyor. Başka bir şekilde nasıl internete bağlanabilirim?

Modemden direkt kablo çekme imkanınız yok mu? Kullandığınız telefon marka ve modeli nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Modemden direk kablo çekme imkanınız yok mu? Kullandığınız telefon marka ve modeli nedir?

Modem ile televizyon farklı odalarda. Kablo hiçbir türlü yetişmez. Modemi televizyonun olduğu odaya taşısam bile ethernet i takabilirim ama ADSL kablosu yetişmez. Telefonum Samsung Galaxy S7 Edge.

Ethernet kablo çekmez misiniz? Zaten CAT 5 kablo fazla pahalı değil, halı altından felan geçirip sizi monitör alana kadar idare eder diye tahmin ediyorum.

Alternatif olarak böyle bir cihaz tercih edilebilir. Böyle bir cihaz almadan önce Sosyal'de konu açıp öneri almanızı tavsiye ederim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben şuan 30 metre ethernet kablosu ile 3 kat aşağıdaki ana modeme bağlı bir şekilde internet kullanıyorum, sizde benim gibi yapabilirsiniz.

Ethernet kablo çekmez misiniz? Zaten CAT 5 kablo fazla pahalı değil, halı altından felan geçirip sizi monitör alana kadar idare eder diye tahmin ediyorum.

Alternatif olarak böyle bir cihaz tercih edilebilir. Böyle bir cihaz almadan önce Sosyal'de konu açıp öneri almanızı tavsiye ederim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben şuan 30 metre ethernet kablosu ile 3 kat aşağıdaki ana modeme bağlı bir şekilde internet kullanıyorum, sizde benim gibi yapabilirsiniz.
Ürün çok pahalı. O kadar bütçem yok. Önerebileceğiniz işime yarayacak daha ucuz bir ürün var mı? Bütçem 100 TL.

USB adaptör deneyebilirsiniz. Bunu kullanabilmeniz için modeminizin kablosuz özelliğinin olması gerekiyor.
Yukarıda yazdığım gibi almayı düşünürseniz, Sosyal'de öneri almayı unutmayın.
Önerdiğiniz marka var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı