USB tethering ile bağlantıda gecikme oluyor

Efevr07

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayara mecbur bu yöntem ile internet bağlamak zorundayım. Rehber kısmındaki ince internet ayarları konusundakileri yaptım ama hala gecikme fazla.

Ekran görüntüsü 2024-04-08 160906.png

Ekran görüntüsü 2024-04-08 161058.png

Normalde Ethernet ile bağladığımda 35Mbps alıyorum ve lag olmuyor ama mümkün değil bağlamam.

Ekran görüntüsü 2024-04-08 161239.png

QoS ayarlarım eski ayarlarında ne gibi düzenlemeler yapayım Ethernet önceliği verdim fakat Ethernet ile bağlanmıyorum sadece bilgisayarda sanki Ethernet bağlı gibi gözüküyor hangi ayarı seçsem bilemedim yani.

Bilgisayara mecbur bu yöntem ile internet bağlamak zorundayım. Rehber kısmındaki ince internet ayarları konusundakileri yaptım ama hala gecikme fazla.

Eki Görüntüle 2162748

Eki Görüntüle 2162749

Normalde Ethernet ile bağladığımda 35Mbps alıyorum ve lag olmuyor ama mümkün değil bağlamam.

Eki Görüntüle 2162751

QoS ayarlarım eski ayarlarında ne gibi düzenlemeler yapayım Ethernet önceliği verdim fakat Ethernet ile bağlanmıyorum sadece bilgisayarda sanki Ethernet bağlı gibi gözüküyor hangi ayarı seçsem bilemedim yani.

USB3.0 portları üzerinden USB3.0 denediniz mi? Eğer denemediyseniz bir de öyle deneyin. Ayrıca tethering de köprü olarak kullanılan cihazın da Wi-Fi ağına düzgün bağlandığından emin olun ve sinyali daha rahat alabileceği bir nokta varsa oraya konumlandırın.

Yeni konular

Geri
Yukarı