USB to Ethernet alınır mı?

nickimi kedi7

Hectopat
Merhaba arkadaşlar ben kablosuz internet kullanıyorum. Gördüğünüz gibi internet hızım çok düşük laptopumda Ethernet girişi yok. Bu ürünü satın alsam bir faydası olur mu acaba?
Wi-Fi özelliklerine girdiğimde ise bağlantı hızı 65Mbps diyor yani kablolu bağlantı kullansam bu hıza ulaşabilir miyim?

1699955395830.png

Dosya Ekleri

• 1699955167690.png
    1699955167690.png
    77,6 KB · Görüntüleme: 25
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar ben kablosuz internet kullanıyorum. Gördüğünüz gibi internet hızım çok düşük laptopumda Ethernet girişi yok. Bu ürünü satın alsam bir faydası olur mu acaba?
Wi-Fi özelliklerine girdiğimde ise bağlantı hızı 65Mbps diyor yani kablolu bağlantı kullansam bu hıza ulaşabilir miyim?

Eki Görüntüle 2014136
Hocam ben 16mbps ye ölüyoruz bu kadar yavaş internet mi olur diye şikayet ediyorum. Sizi görünce beterin beteri varmış dedim. İllaki fayası olacaktır ama gerçek ethernet performansı beklemeyin

Eki Görüntüle 2014136

Ethernet girişi yoksa günlük bir laptoptur neden daha yüksek bir internet hızı istiyorsunuz ki?

Ethernet girişi yoksa günlük bir laptoptur neden daha yüksek bir internet hızı istiyorsunuz ki?
Hocam 1mb indirme hızı bile alamıyo 720p de bile video donar

Bunu almak yerine kablolu kullanmanız daha mantıklı eğer kablolu çekemeyecekseniz TP-Link mini routerları tavsiye ederim hem çekim alanınız artar hem de daha stabil bir internet hızı alırsınız tabii ki burada en büyük etken servis sağlayıcınız ve kullandığınız internet paketi

Geri
Yukarı