USB üstünden film açınca televizyon kendini filmden atıyor

w1llard

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5500.
Zotac RTX 3060 12GB.
16 GB Ram.
A520M K V2.
Crucial P3 3D, 500GB.
Selam, USB bellek ile televizyona film yükledim, fakat filmi açtığımda kendini normal TV kanallarına atıyor, ne yapabilirim? Neden açılmıyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaç USB portu var TV'de? Portlardan biri servis amaçlı olabiliyor.
2 Tane var hocam, 2'sinide kullanıyorum yani, sadece belirli bir site var oradan indirince açmıyor, başka yerden bulabilirsem açıyor.

2 Tane var hocam, 2'sinide kullanıyorum yani, sadece belirli bir site var oradan indirince açmıyor, başka yerden bulabilirsem açıyor.

Hocam o zaman sorun muhtemelen şu, dosya MP4 formatında bile olsa desteklemediği bir formatta encode edilmiş olabilir. Bu yüzden açmama ihtimali var.

Hocam o zaman sorun muhtemelen şu, dosya MP4 formatında bile olsa desteklemediği bir formatta encode edilmiş olabilir. Bu yüzden açmama ihtimali var.
Hocam peki bunun düzeltme şansımız var mı? bir de TS dosyasını dönüştürmem lazım.

Hocam peki bunun düzeltme şansımız var mı? bir de TS dosyasını dönüştürmem lazım.

Yani video dönüştürme programlarından dönüştürme yapılırsa işe yarayabilir bir ihtimal. Bir video dönüştürme programı indirip önce çalışan bir videoyu ekleyip hangi özelliklerle encode edildiğini görebilirsiniz, daha sonra da çalışmayan videoyu aynı özelliklerle ayarlayıp dönüştürmeye çalışabilirsiniz ama kesin çözer diyemem.

Yeni konular

Geri
Yukarı