USB virüsü nasıl engellenir?

464718

Decipat
Merhaba USB bellek alacağım ve okuldaki bilgisayara takacağım ama okullarda USB virüsü çok fazla. Benim bilgisayarıma virüs geçmesini istemiyorum. Okuldaki PC'ye takmadan önce bu virüslerden korumak için USB'yi ne yapmalıyım?

Merhaba USB bellek alacağım ve okuldaki bilgisayara takacağım ama okullarda USB virüsü çok fazla. Benim bilgisayarıma virüs geçmesini istemiyorum. Okuldaki PC'ye takmadan önce bu virüslerden korumak için USB'yi ne yapmalıyım?

Bilgisayarınızda mutlaka bir antivirüs olmalı önerim Kaspersky ve aynı zamanda cihazı taktiğin andan sonra USB içini açmadan biçimlendirin hızlı biçimlendirmeyi mutlaka devre dışı bırakın virüs falan bulaşmaz.

Hocam kaspersky paralı mıdır? Ve hızlı biçimlendirme nedir?
Paralı versiyonu da var bedava versiyonu da var aynı veritabanı'nı kullanıyorlar ama.

Hocam Kaspersky paralı mıdır? Ve hızlı biçimlendirme nedir?

Hocam şimdi ücretsiz versiyonu var ücretli var ama biçimlendir derken hızlı biçimlendiri zaten görürsünüz.

Hocam bir sürü paketini gördüm antivirüs Cloud antivirüs bunlar ne işe yarıyor ne gibi özellikleri var parali ile parasızın arasında fark ne?

Security Cloud Free Kaspersky bedava antivirüstür. Çok bir fark yok fakat daha detay için Kaspersky resmi sitesine bakabilirsiniz.
Sağlıklı günler.

Uygulayınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı