USB Wi-Fi adaptör önerisi

Mustafa Ekicii

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, yeni bir sistem aldım modeme uzak olduğundan kablo ile bağlayamıyorum.
Modemden 5 metre ileride yaklaşık 10 cm kalınlığında bir duvar var duvardan sonra 5 metre ileride PC Max 300TL.

Bu modeller nasıl?

Ben bunu aldım memnunum. Yaklaşık 7 metre ötede iş görüyor.
Duvar var mı arada

Bu modeller nasıl?

Bilmiyorum ama önermem benim attığım daha iyi.

YouTube'da birkaç video izledim adamda 100 Mbps internet var ama adaptör 50 Mbps verebiliyor 300 Mbps destekliyor yazıyor ama 50 veriyor mesela bende de 10 Mbps yerine 1 Mbps verirse?

Yok hocam diyorum ya size ben aldım bundan kullandım sıkıntı yok benim de 24 Mbps internet paketim var kablolu gibi hepsini alabiliyorum.

Yok hocam diyorum ya size ben aldım bundan kullandım sıkıntı yok benim de 24 Mbps internet paketim var kablolu gibi hepsini alabiliyorum.
Bu da seninkinin aynısı galiba ac1200 wifi adaptör diye çok var distribütörleri farklı galiba 225 TL bu 300 TL ye kadar var.

Bir tane de iş yerine almak istiyorum o bilgisayar kablo ile bağlı modem direk yanında iki PC bin arasında masanın altında daha ucuz bir şey alsa iş görür mü acaba?

Bu da seninkinin aynısı galiba AC1200 Wi-Fi adaptör diye çok var distribütörleri farklı galiba 225 TL bu 300 TL'ye kadar var.

Bir tane de iş yerine almak istiyorum o bilgisayar kablo ile bağlı modem direk yanında iki PC bin arasında masanın altında daha ucuz bir şey alsa iş görür mü acaba?

İş görür ama 50 100 TL için bence değmez zaten fiyatı çok bir şey değil bana göre.

Yeni konular

Geri
Yukarı