USB'den programlar çalışır mı?

Resitk00000

Centipat
Daha fazla  
Benim bilgisayarimda su anda yeterli alan yok ve SSD veya HDD alacak param da yok. 128 GB bir flash bellek alirsam uygulamaları ona kurup ondan calistirabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütün uygulamalar olmasa da 90%'ını çalıştırırsınız. Localhost sunucuları gibi sisteme bağlı çalışan uygulamaların Windows'un kurulu olduğu dizide bulunması gerekiyor.

Okuma yazma hızı yüksek bir flash bellek alsan bile asla stabil bir performans almazsın, çok ütopik bir bellek alırsan ancak yanaşır ama daha HDD ve SSD alacak bütçen yokken alacağın flash bellekten hiçbir şey bekleme.

Benim bilgisayarimda su anda yeterli alan yok ve SSD veya HDD alacak param da yok. 128 GB bir flash bellek alirsam uygulamaları ona kurup ondan calistirabilir miyim?

O USB belleğe vereceğin parayla ikinci el veya yenilenmiş HDD alınabilir çünkü USB bellekten çok da stabil çalışacağını düşünmüyorum açıkçası.

Bütün uygulamalar olmasa da 90%'ını çalıştırırsınız. Localhost sunucuları gibi sisteme bağlı çalışan uygulamaların Windows'un kurulu olduğu dizide bulunması gerekiyor.
Visual Studio çalıştırabilir miyim ? sadece eklerini usb belleğe atsam

Okuma yazma hızı yüksek bir flash bellek alsan bile asla stabil bir performans almazsın, çok ütopik bir bellek alırsan ancak yanaşır ama daha HDD ve SSD alacak bütçen yokken alacağın flash bellekten hiçbir şey bekleme.
taşınabilir bir ssd alırsam olur mu ? Sanddiskin var diye biliyorum bana 128 gb yeter.

Taşınabilir bir hard disk önerebilir misiniz ? Ama en fazla 300 tl verebilirim

visual Studio çalıştıramazsınız.

Programların portable versiyonlarını çalıştırabilirsiniz.
taşınabilir bir hard disk alırsam olur mu ?

elimde bir laptop var ve ben laptobu sök tak yapmak istemiyorum.

Son düzenleme:
peki bana laptopum için uyumlu bir ssd önerebilir misiniz ?
Laptop Huawei D15 intel i5-10210U
içindeki şu an 256 gb ssd var.
512 gb almak zorunda kalacağım.
bütçe pek önemli değil ama çok aşmasın.
Mevcut piyasaya pek hakim değilim. Bilgili olan arkadaşların yardımcı olması daha iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı