USB'ye atılan filmlerin bozulması sorunu

Muhammed1125

Hectopat
İyi günler, 2 TB bir USB belleğim var. İçine attığım bazı filmler çalışmıyor ancak sadece bazılarında oluyor, sorunu tam olarak anlayabilmiş değilim. NTFS olarak biçimlendirip denedim yine farklı filmlerde sorunlar oldu tekrar EXFAT'a çevirdim yine oldu. Çalışmayan filmlerde sorun filmin süresinin gözükmemesi ve hiç çalışmaması ancak bu sadece USB'ye attığımda oluyor. Bilgisayarda duran filmde herhangi bir sorun olmadan açabiliyorum, USB'ye atmış olduğum ise çalışmıyor.
396273

Atmış olduğum resimdeki gibi, filmin süresi gözükmüyor. USB'ye atmış olduğum filmi bilgisayara attığımda bilgisayar da açmıyor ancak USB'ye atmadan önceki halini açabiliyorum. Sanırım dosyayı aktarırken bir sorun yaratıyor ancak sorunun ne olduğunu çözemedim. (Film formatları MP4)
Şimdi sıkıntı çıkartan filmleri farklı bir harici disk e attım orda çalışıyor sanırım sorun usb formatından da olabilir pek anlayamadım bu durumu filmlerin hepsi .mp4 formatında
USB'nin formatını NTFS'ye çevirdim filmleri tekrar attım şuan açıyor gibi, konu çözüldü (konunun çözüldüğünü başlığa nasıl yazacağımı bilmiyorum o yüzden buraya yazdım)

Son düzenleme:
Emeğe saygı Korsan filme hayır 🤪 hep bunu söylemek istemişimdir.

Sorunu nasıl çözdün onu da bir söyleyi verseydin lazım olur ileride belki :)
Bir de 2 TB flash diski ne kadar'a aldınız ?

Emeğe saygı Korsan filme hayır 🤪 hep bunu söylemek istemişimdir.

Sorunu nasıl çözdün onu da bir söyleyi verseydin lazım olur ileride belki :)
Bir de 2 TB flash diski ne kadar'a aldınız ?
Aslında sorunu çözemedim :D bedavaya aldığım flash sadece 2 tb görünümünde çıktı :) normalde 16 gb olduğunu öğrendim onu da 14-15 gb film attıktan sonra sorun olmaya başlayınca fark ettim :)

Geri
Yukarı