USB'ye içindeki verileri ISO dosyası yazdırdıktan sonra geri yüklenirse bir şey olur mu?

LisanDev

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4 çekirdekli i5 işlemci
2x ekran kartı
Nvidia GeForce 920m
İntel HD Graphics 5500
8GB Ram
120gb SSD
Herkese merhaba, bilgisayarıma Linux yükleyeceğim ve 1 tane flash belleğim var. İçinde oldukça önemli veriler var. Fedora ISO dosyasını yükledim. İçindeki verileri yazdırırken silersek ve geri yazdırdıktan sonra yüklersek bir şey olur mu? Cevapları bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba, bilgisayarıma Linux yükleyeceğim ve 1 tane flash belleğim var. İçinde oldukça önemli veriler var. Fedora ISO dosyasını yükledim. İçindeki verileri yazdırırken silersek ve geri yazdırdıktan sonra yüklersek bir şey olur mu? Cevapları bekliyorum.

Eğer ki flash belleğin içine verilerimi atacağım ve kurarken bir şey olur mu diyorsan flashta yeni bir klasör oluşturup içine atarsan bir şey olmaz. Sadece kesinlikle uyarıyorum tüm dosyaları direk flasha atmayın ya da ISO'nun kendi klasörüne atmayın. Kısaca flash belleğin içinde yedekler diye bir klasör açıp içine atarsan bir şey olmaz.

Dosyaları yedekleyip diski biçimlendirin. Ardından iso dosyasını diske yazıp işinizi gördükten sonra tekrar diski biçimlendirip normal usb bellek olarak kullanabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı