Çözüldü USB'ye Windows yazdırdıktan sonra depolama olarak kullanmak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Method00

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, ben Rufus ile 32 GB USB belleğime Windows 10 ISO kurdum. Sonra USB'nin içindeki tüm dosyaları seçip bir klasöre attım. Ve ben bunu gerektiğinde kurulum USB'si, gerektiğinde dosyalarımı taşıdığım USB olarak kullanmak istiyorum. Sizce bunu gerçekleştirebilir miyim?

Çözüm
Windows'u yazdıktan sonra eğer USB'nizde boş yer varsa ki sizde var, dosyalarınızı içine kopyalayarak kullanabilirsiniz. Windows'un Bootable durumuna bir zararı olmaz.

Yani Windows'u yazdıktan sonra o dosyaları ellemeyin, aralarına yeni bir klasör açın ve kendi dosyalarınızı o klasöre yerleştirin.
Windows'u yazdıktan sonra eğer USB'nizde boş yer varsa ki sizde var, dosyalarınızı içine kopyalayarak kullanabilirsiniz. Windows'un Bootable durumuna bir zararı olmaz.

Yani Windows'u yazdıktan sonra o dosyaları ellemeyin, aralarına yeni bir klasör açın ve kendi dosyalarınızı o klasöre yerleştirin.

Çözüm
Gayet basit bir şey, gerçekleştirebilirsin. Örnek veriyorum Windows'un programını yüklüyorsun, oradan flaşa yazdırıyorsun ve sonra flaşa sen istediğin şeyleri aktarıp kullanabilirsin.

Yani şimdi onları yeni klasörden çıkarayım mı?

Geri
Yukarı