Çözüldü USB'ye Windows nasıl kurulur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

393060

Kilopat
Makaleler
3
İyi sosyaller. USB belleğime Windows kurmak istiyorum yani USB belleği takıp ve boot menüsünden USB'yi seçtiğim zaman USB'nin üzerinden başlayacak bir Windows kurmak istiyorum böyle bir şey mümkün müdür?

Çözüm
İyi Sosyaller. USB belleğime Windows kurmak istiyorum yani USB belleği takıp ve boot menüsünden USB'yi seçtiğim zaman USB'nin üzerinden başlayacak bir Windows kurmak istiyorum böyle bir şey mümkün müdür?

Rufus ile yazdırırken seçeneklerden Win to GO seçeneğini seçin. Windows USB bellege kurulacak. Demek istediğiniz bu sanırım.
İyi sosyaller. USB belleğime Windows kurmak istiyorum yani USB belleği takıp ve boot menüsünden USB'yi seçtiğim zaman USB'nin üzerinden başlayacak bir Windows kurmak istiyorum böyle bir şey mümkün müdür?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İyi Sosyaller. USB belleğime Windows kurmak istiyorum yani USB belleği takıp ve boot menüsünden USB'yi seçtiğim zaman USB'nin üzerinden başlayacak bir Windows kurmak istiyorum böyle bir şey mümkün müdür?

Rufus ile yazdırırken seçeneklerden Win to GO seçeneğini seçin. Windows USB bellege kurulacak. Demek istediğiniz bu sanırım.

Çözüm
Arkadaş Wİndows ön yükleme USB si hazırlamak istemiyor ki. USB belleğine harici Windows kurup istediği zaman USB yi takıp, USB üzerinden Windows'unu açmak istiyor.

Hocam zaten önyükleme USB'si yapmamı öneren biri yok ki :D

Windows'un USB belleğe kurulacağanı belirtmiş hocam.

Yukarıdaki video sence USB üzerinden Windows çalıştırma mı yoksa Windows önyükleme USB'si mi?

Sorun değil hocam. Ben daha anlaşılır olsun diye açıklamak istedim. Hani dalgınlık olur falan :)

Yukarıdaki video sence USB üzerinden Windows çalıştırma mı yoksa Windows önyükleme USB'si mi?

Pardon şimdi farkketim. :D

Dediğim gibi :D

Neyse ben şunu yapmaya çalışayım.

Şu an bunu deniyorum bakalım olmazsa bunu:

Deneyeceğim.

Ben bu programa gıcık oldum tam 30 saniye kalmışken süre arttı.
Ekran Alıntısı.PNG

Ben bu mesajı yazasaya kadar 5 dakikaya çıkmış.

Bu yöntem ile Windows hiçbir türlü açılmıyor. Windows 7, 8.1 ve 10'u denedim hiçbiri açılmadı.

Şimdi rufus ile olan yöntemi deneyeceğim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı