USB'ye 2 Windows nasıl kurulur?

Ben USB'me 2 Windows kuracağım 1. Windows'u kurdum ama 2. kurarken biçimledir seçeneği çıktı. Nasıl 2 Windows yükleyebilirim?

Bir USB belleğe 2 adet Windows sürümü yükleyemezsiniz sanırsam sizin yapmak istediğininiz bir USB'ye 2 farklı Windows sürümü yerleştirmek istiyorsunuz ve kullanacağınız Windows sürümünü kendiniz seçmek istiyorsunuz ama bunun pek mümkün olduğunu sanmıyorum bir USB belleğe sadece 1 tane Windows yüklenebilir hocam.

Hocam şu video belki işinize yarar:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bu şekilde bir yol izleyerek birden fazla windows sürümünü tek usb den boot edip istediğiniz sürümü makinenize kurabilirsiniz.

Eğer dediğiniz şey bir USB üzerinden 2 Windows imajını boot etmek ise Ventoy kullanabilirsiniz.

Windows To Go'dan bahsediyorsanız onun hakkında bir bilgim yok.

Eğer dediğiniz şey bir USB üzerinden 2 Windows imajını boot etmek ise Ventoy kullanabilirsiniz.

Windows to GO'dan bahsediyorsanız onun hakkında bir bilgim yok.

USB'nin içine 2 Windows yükleyeceğim bir 10 bir de 8.1

USB'nin içine 2 Windows yükleyeceğim bir 10 bir de 8.1
Hocam attığım videodan yapabilirsiniz ya da Youtube den multi windows usb yazarak çıkan videolardan biri ile işinizi kolayca yapabilirsiniz. Ben anlatmak isterdim ama bayağı uzun bir yöntem. Attığım video da işinizi görebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı